اجتماع و خانواده

توزیع داروخانه‌ای داروهای مخدر مانع نشت متادون به بازار سیاه خواهد شد؟

معاون پژوهشی موسسه kadre گفت: “اما اکنون که اجرای این آیین نامه در ایران ، بخش قابل توجهی از دریاچه موجود در بازار سیاه متادون ممکن است کاهش یابد ، البته ، یک زیرساخت عالی و اطلاعات دقیق ثبت در مورد بیمار و ماهیت شبکه وجود دارد.” به تمام داده ها منتقل می شود ، این درخواست از طرف متقاضیان ترک ، این مقرره به اثر است.

تی تی آنلاین در مصاحبه ای ، منصور را مجازات كرد گرفته شده برای توزیع بالاتر از طرح داروخانه ها ، بررسی عملکرد درمان اعتیاد به اعتیاد و مراکز توزیع گفت و ارزیابی شده است.

وی گفت: در حال حاضر حدود 13000 مرکز ترک اعتیاد در کشور وجود دارد. “سالانه تقریباً 600000 تا 700،000 نفر از خدمات این مراكز استفاده می كنند اما یكی از نقاط ضعف اعتیاد برای ثبت نتیجه است.” تجویز داروهایی که برای متادون در نظر گرفته شده اند. قبل از وضع توزیع مواد مخدر در داروخانه ها، انتقال مواد مخدر مانند متادون به عنوان بخشی از مجاز و تایید شده توسط نهادهای رسمی مانند صدور بی پایان از زیاده طلب، و آن را استرس فروش آزاد از این داروها و که مقامات اعلام شده است تا 50 درصد افزایش یافته است.

وی اضافه می کند: “با اسقف ها ، سرویس جدید ، این اختیار به برخی از داروخانه ها تفویض شده است و با توجه به سوابق پزشکی حسابرسی ترکیه ، فروش متادون قابل قبول است و داروخانه ها باید با قیمت هر واحد دارو ثبت نام کنند و آن را به سازمان تنظیم مقررات گزارش دهند. جایزه “و حساب.

دستیار موسسه کادر گفت: “این آزمایش در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و همچنین در ایالات متحده انجام شد و میزان استرس این داروها در بازار سیاه به دلیل سیاست دقیق نظارتی به شدت کاهش یافت.” به دلیل این روند ، هر واحد دارویی یک هولوگرام به عنوان نوعی داروی بیماری است و نمی تواند آن را به کسانی که سابقه پزشکی ندارند ، بفروشد.

براتی افزود: آنچه در حال حاضر این آیین نامه را در ایران اجرا می کند ، بخش قابل توجهی از متادون در بازار سیاه به دریاچه باز می گردد. البته ، اگر موردی وجود داشته باشد که اردوگاه دارو بر خلاف هدف مدیران باشد ، در مجله کارگران ، شما می خواهید این موارد را منظم کنید ، با این حال ، دستور استفاده از داروها را ، به عنوان اردوگاه ، و ترک هولوگرام را برای خود تجویز کرده است ، اما برخی از کارشناسان معتقدند که دفتر با فروش دارو از زندگی داروخانه ، با نمک بهتر ، داروهایی که از این داروها به شما سپرده می شود سازمان های نظارتی مستقیماً تحت نظر هستند.

به گفته معاون انستیتوی کادرها ، دلیل دیگر این طرح توسط مخالفان این طرح مطرح شد ، برای ترک اعتیاد در سمت راست است زیرا از اردوگاه دور می شود ، برای افزایش سرعت این داروها ، قسمت قابل توجهی از معنی آن از بین می رود ، و بنابراین از بخش بزرگی از مشتریان ناشی می شود. و سنگینی آن برهم زدن اختلال در آن اردوگاه و داروخانه ها برای کار در اردوگاه. اما پاسخ به این است که آنها همچنین می توانند گفته شود ، اول از همه ، انتقال درمان ویژه اعتیاد به متادون در اردوگاه ها ، نه تنها سرعت کار ، که بدون قوطی قابل درک نیست ، در ابتدا ، باید جلو برود.

“از سوی دیگر ، یکی از ساختارهای دیگر در سیستم سازی و قانونی کردن نسخه و فروش متادون و داروهای دیگر برای کمپ و ایجاد اعتیاد به عنوان” فروش دارو از داروخانه ها “گام ویژه ای در روند درمان و سم زدایی کشش ترکی است” ، مجازات اضافه کرد. و این به نفع این است که فروش دارو برای رسیدن به مورد نظر به اردوگاه انجام شود ، آزمایشات پزشکی پرونده دارو استفاده می شود. در واقع ، داروخانه ها مجاز به فروش در اردوگاه خاصی از متادون به ثبت نیستند اگر کار متقاضی آنها به کارمندان انجام دهد. از این طریق ، به نظر می رسد که انتقال این اختیار داروخانه ها به طور قابل توجهی نیست درمان های تخصصی شرکت ها در اعتیاد به کار دخالت می کنند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا