اجتماع و خانواده

توزیع ۶۰۰هزار انسولین قلمی در داروخانه‌ها؛ از فردا

مدیر کل داروی تحت کنترل سازمان غذا و دارو اعلام کرد که روز بعد ، توزیع 600000 داروخانه در قلم انسولین در روز شنبه.

در مصاحبه ای با تی تی آنلاین ، دکتر حیدر محمدی گفت این ایالت به قلم انسولین تعلق دارد “قلم انسولین در مجموع حدود 600،000 ، از گمرک ترخیص شده و تا روز شنبه در داروخانه ها توزیع می شود.”

وی افزود: این اندازه استاندارد برای تأمین تولید انسولین انسولین در داخل کشور است ، اما درد هیچ چیزی نیست که ما دچار مشکل شویم.

وی گفت: “اما ما شروع کردیم به این معنی است که اگرچه تولید کنندگان داخلی و انسولین قلم نیز می توانند بازار را تأمین کنند ، ما وارد نمی کنیم.”

محمدی گفته می شود ، مردان کاری که ممکن است برای مدت طولانی انسولین باشد ، برای شماست: مطمئناً آنها به هیچ وجه مکان مورد نیاز را برای همه داخلی و واردات بین تولید تأمین نخواهند کرد و ادامه داد: “در حال حاضر ، شرکتی که قرار بود در تولید انسولین شروع کند ، اصطبل نیز گفته شد ، من شروع کرده ام ، من دیگر نیازی به آنها نخواهم داشت ، وجود داشته باشد ، و اما در سطح جلسه نیست. هنگامی که آن را به بالای تولید می رساند ، قادر به پاسخگویی به نیازهای اعضای انجمن است.

وی تاکید کرد: طبق این قلم انسولین 600000 توزیع شده در داروخانه ها و شنبه این هفته انجام می شود.

محمدی گفت: “این یک انسولین قلمی است که با قیمت ارزان تری نسبت به داروخانه های قبلی انتخاب می شود.” در همان زمان آنها باید به دنبال برنامه ای با انسولین یا داروهای Titek نزدیکترین سیستم و نحوه یافتن آن باشند.

وی تأکید کرد: ممکن است بیماران با ارائه قلم انسولین کارت ملی ، مجبور به استفاده از شبکه شوند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا