اجتماع و خانواده

توصیه‌های مدیریت پسماندی در سطح مناطق 22 گانه اکران می‌شود

معاون وزیر امور اجتماعی و فرهنگی سازمان مدیریت پسماند اعلام کرد: این سازمان در 22 زمینه پروژه های آموزشی آماده و ارائه می کند.

به گزارش تی تی آنلایننغز رجایی با اعلام این خبر گفت: “با توجه به وضعیت بحران کنونی و برای حفظ فاصله اجتماعی و جلوگیری از رویارویی مستقیم با شهروندان ، توصیه هایی برای مدیریت پسماند با رویکرد زباله (کاهش ضایعات) به عنوان یک پوستر آموزشی برای شهروندان در ساختمان های تجاری و اداری.” مراکز وابسته به شهرداری ، سالن های محله و دفاتر سطح منطقه ارائه می شود.

وی با تأکید بر رویکرد جدید شهرداری تهران در زمینه مدیریت پسماند ، حجامت (کاهش زباله) و روشهای نوین و نوآورانه فرهنگ و آموزش ، وی بر لزوم مدیریت بهینه زباله و بازیافت فیزیکی و تأثیر آن بر محیط زیست بویژه در بحران تأکید کرد. در حال حاضر یکی از وظایف مهم سازمان مدیریت پسماند تهیه برنامه های پشتیبانی عمومی به ویژه به عنوان یک حمایت اجتماعی از سازمان مدیریت فاستر برای مشارکت آگاهانه شهروندان و به عنوان یک پروژه آموزشی توسط 22 منطقه است. باش

رجا با اشاره به لزوم بروزرسانی برنامه های آموزشی و فرهنگی بر اساس نیازها و شرایط شهروندان ، گفت: “پویایی فرهنگی و آموزشی” # بعد از سال گذشته که آغاز شده و همچنین شهروندان و مردم فرهنگ ، روشهای جدید و علمی پاسخ بسیار خوبی داده اند. و خلاقانه بیانگر وضعیت فعلی شهر و بحران و نیازهای جامعه است سازگار با و با انتشار مفهوم مدیریت پسماند در متن شیوع Corona ، شنوندگان را به سمت مدیریت بهینه زباله دعوت می کند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان اظهار داشت: این سازمان از ظرفیت رسانه های اجتماعی ، بسیج و مشارکت مستمر با سازمان های مردم نهاد و گروه های مردم ، اجرای ویژه برنامه های آموزشی مناسب و همچنین تشکیل دبیرخانه اداره مدیریت زباله و مشارکت جام استفاده می کند. ” به گفته کارشناسان و صاحبنظران فرهنگ و هنر ، بهترین راه برای اجرای برنامه هایی متناسب با وضعیت فعلی اجتماعی شهر است.

براساس گزارش Fox Management در رابطه با روابط عمومی و امور بین الملل ، استفاده از ماسک ، دستکش و کیف در مناطق ، شستن لباس ، شستشو و ضد عفونی سطوح از جمله استفاده از دستمال پارچه ای به جای دستمال کاغذی است. مقدار قابل توجهی در دوره قرنطینه قرنطینه خانگی ، کمبود آب زباله های “مرطوب” و کاهش زباله های خشک و غیره. ما در بحران فعلی شهر هستیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا