اجتماع و خانواده

توضیح پلیس درباره خبر وقوع قتل ناموسی در کنگان

تی تی آنلاین / بوشهر افسر پلیس شهر کنگان ، که او برای این شهر احترام خواهد گذاشت ، پیامی را به بانک این توابع شهر که اخیراً شبکه های معاند را در فضای مجازی منتشر کرده ، کشت.

سرهنگ رهام رضایی در این رابطه گفت ، دو روز قبل از خبر مرگ یک دختر نوجوان به مرکز فوریت های پلیس و تیمی از مأموران پلیس آگاهی AG.AH خبر داد ، تصمیم در محل حاضر خواهد شد.

وی افزود: در معاینات اولیه ، معاینه بدنی و محل مرگ ، هیچ نشانه ای در قتل یک دختر نوجوان مشاهده نشده و جسد وی برای تحقیقات بیشتر برای کشف علت کامل مرگ به پزشکی قانونی ارائه می شود.

وی افزود: محتوای گزارش شده در فضای مجازی در میانه دشمن است که چند روز دختر نوجوان را به همراه برادرش توسط سیستم ناموس یا پزشکی قانونی کشت و خفگی تأیید کرد که “این مطلب از حق گزارش محروم است.

سرهنگ رضا شهادت داد كه در جلسه مقدماتی مرگ اعلام شد و پرونده تشكیل شد و كارآگاهان مأمورین تیم ویژه این پرونده را بر عهده گرفتند و افزودند: “خانواده متوفی ، به وضوح بر روی فرزندشان ریخته تا سر حد مرگ.”

این مقام پلیس گفت: چنین اخباری از رسانه های متخاصم برای ایجاد سیستم جمهوری اسلامی مقدس ادامه دارد و دولت برای بر هم زدن جو جامعه برای فعالیت های بیشتر افزایش می یابد و بعداً در کانال خبری پلیس بوشهر اعلام می شود.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا