بین الملل

توضیه برجامی کوشنر به بایدن!

کوشنر جارد ، مشاور ارشد رئیس جمهور و دامادش ، روز پنجشنبه گفت که دولت فعلی ایالات متحده “دوست” است که دولت اسرائیل به یاد می آورد.

کوشنر به اسرائیل سیسرو گفت: “ما قادر به یادآوری دوستانه ترین دولت اسرائیل نبودیم.” اما این نیز بزرگترین حامیان محبوب او و اعراب و مسلمانان بود. “ما در بین مردم کشور اعتماد ایجاد کرده و به ما داده ایم تا ایمان ما برنامه های موفقی باشد.”

ترامپ که در سفر به مغرب است افزود: “یکی از پروژه های ابراهیم اما هنوز از آن لذت نمی برد که شامل چهار توافق نامه صلح بین اسرائیل ، امارات متحده عربی ، بحرین ، سودانی و مراکش بود.”

لوسی Berkowitz ، سفیر دولت آمریکا در امور بین الملل ویژه با همراهی کوشنر در جاده ، شرکت هواپیمایی با روزنامه ای که پس از عکس گرفتن از سفر رئیس جمهور آمریکا به دونالد ترامپ برای استقرار در عربستان سعودی و در فلسطین در سال 2017 به یاد می آورد ، می گوید که احتمالاً شکافی بین دو کشور وجود دارد.

برکوویتز افزود: “این به ما نشان می دهد که لزوماً اوضاع به همان شکل باقی نخواهد ماند.” “ابراهیم چه چیزی را تأیید کرد که مزایای توافق نامه است.”

کوشنر ادعا کرد: “این بدان معناست که تأثیر دولت ترامپ نتوانست با تعدادی ایده خلاقانه و مهم روبرو شود ، که غیرقابل دستیابی است و منجر به درجه ای از جمله به رسمیت شناختن اسرائیل ، رئیس قدس می شود.”

برکوویتز ، به نظر می رسد که علاقه به عادی سازی منطقه ای که به دلیل چهار سال گذشته توسط شاهزادگان اسرائیل به آن افزوده شده است ، و “یکی از رهبران آن روز ، از اعراب ، و روز قبل از شما به دنبال صلح”.

کوشنر در دفاع از فلسطین سازش صهیونیستی ، که به معنای “معامله قرن” است ، گفت: “من فکر می کنم این تنها طرحی است که می تواند زندگی فلسطینیان را واقعاً بهبود بخشد.” “من فکر می کنم با گذشت زمان مردم درک شایستگی های خود را درک می کنند.”

داماد ترامپ ادعا می کند فرصت بازگشت به شورای امنیت جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده را دارد. [زمان روی کار آمدنمان] تحویل بسیار ایمن تر است. ترامپ به عنوان رئیس جمهور شرکای کشورمان ایستاد. اما بگذارید صبر و آرامش داشته باشد ، بسیار بدتر خواهد بود و به زودی عجله خواهید کرد. آمریکایی ها اولویت های زیادی در جهان دارند. “اگر درست باشد ، ایران چیزهای زیادی را آماده کرده است ، که خود را نمی خواند”.

(311) 311

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا