استان ها

توقیف ۲ کشتی یونانی درس عبرتی برای دشمنان است

تی تی آنلاین/ قزوین امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تلافی این دو کشتی یونانی را به اسارت گرفت و تهدید کرد که اکثر کشتی های دیگر در خطر خواهند بود. او برای عزت و نفوذ منطقه در ریگ های دریایی احترام زیادی قائل بود و به دشمن درسی داد که دیگر دست به چنین کارهایی نمی زند.

آیت الله عبدالکریم عابدینی در خطبه های نماز جمعه این هفته 13 خرداد 1401 که در مسجد النبی (ص) برگزار می شود، گفت: در ایام حماسه خرداد، حماسه 15 خرداد و اوایل ماه خرداد. ژوئن. انقلاب شکوهمند اسلامی حتی در ایام ارتحال امام(ره) اخیراً به رهبری رهبر فرزانه انقلاب بعد از امام خمینی (ره) رسیدیم و خداوند بزرگ عنایت کرد که این انقلاب را پس از امام راحل، جانشین شایسته و عادل رهبری کنیم. . که او را همراهی می کند و او را همراهی می کند.

وی ادامه می دهد: ما از روز حماسه 17 خرداد 1357 بسیار قدردانی می کنیم، در این حوادث مردان عزت خود را نشان دادند و از زمان دشمن در 15 خرداد 63 که با مصیبت مواجه شدیم با خود شاهد پیشرفت هستیم. با موفقیت بزرگ، و ما امیدواریم که این موفقیت راه را هموار کند.” ظهور منجی عالم بشریت

دشمنان از حوادث تاریخ درس می گیرند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با تاکید بر اینکه دشمن از اشتباهات گذشته درس می گرفت، نشان داد: دشمن قبل از پیروزی انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) را اسیر کرده بود، در حالی که نام امام را برده بود. این یک منع بود، آیا می توانستند با این کار از پیشرفت فتنه جلوگیری کنند؟

وی افزود: اگر دشمنان خدا برای مدتی به خود بیایند و اندکی از وقایع تاریخی عبرت بگیرند، این همه عصیان و فریبکاری که در طول تاریخ با آنها شده است چه معنایی دارد، اگر تاریخ را مرور کنند. نقشه های فرعون علیه پیامبران را خواهند دید». پیامبر اسلام (ص) و ائمه (ع) فرمودند جز شکست چیزی حاصل نمی شود.

این مقام مسئول ادامه داد: خداوند تاکید کرده است که در دنیا برای خاموش کردن نور الهی تلاش می کنند و امروز این تلاش را در رسانه ها، در دکه های مستهجن و در رسوایی علی بن موسی الرضا(ع) می بینیم. با این کار آنها فکر می کنند که می توانند به هر جایی برسند، اما خدا فرمود که من می خواهم نور الهی پر شود و نور الهی هرگز خاموش نمی شود.

وی گفت: اگر می توانستند این کار را در 15 خرداد که در 15 خرداد 1357 در میدان ژاله جایگزین تبعید امام خمینی (ره) شده بودند، انجام دهند، موفق شدند و انقلاب را به عقب برگرداندند، اما هر چه کردند شور و نشاط جدیدی افزایش یافت و دلیل آن هم همین است. انقلاب اسلامی ایران را شکست داد.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: اگر می‌توانستند مردم را از قیام تحمیلی ناراضی کنند و در دفاع از حرم تلاش می‌کردیم آن را حفظ کنیم، اما مردم به جای اینکه به میدان رفتند. قبل از.

وی افزود: گاردهای نیروی دریایی در اقدامی تلافی جویانه دو کشتی آمریکایی و یونانی را که مرتکب سرقت و توقیف نفت کشتی داعش شده و تهدید به انحلال بیشتر کشتی‌های دیگر شده است، به اقتدار نیروی دریایی کشور دست یافته است. به دشمن دستور داد که دیگر از این کارها خودداری کند.

کسانی که به مقدسات امام رضا (ع) توهین می کنند مجازات می شوند

امام جمعه قزوین می فرماید: خداوند خواسته که همه دنیا در راه دین او باشند. دین ابراهیم (علیه السلام) و خوبی ها خدایان را قیام می کند، آنها بدشان نمی آید، اما احمق هستند، و ما نمونه ای از این حماقت را دیدیم، اطمینان از رفتن به معبد مقدس خورشید، امام علی (ع) -رئوف علی بن موسی الرضا (ع).

آیت الله عابدینی گفت: عاقل نه دروغ می گوید، نه شرک می کند، نه دین خدا را ترک می کند و نه به دشمنان خدا اعتماد می کند، زیرا خداوند فرمود: به دشمنان خدا اعتماد نکنید که گرفتار می شوید. آتش بگیرد و نابود شود.

وی در ادامه تاکید کرد: صدام عاقل نبود که به آمریکا و اروپا اعتماد کند و در نهایت به خاک سپرده شد، چون در مقابل خداست، هرکس در مقابل خدا و در مقابل دین خدا بایستد عاقل نیست، حالا یک عنوان مشخص است. اینها صنعتگر هستند، نه صنعتگر، بلکه صنعتگرانی هستند که از ناموس ملت دفاع می کنند؛ هنرمند به مدافعان حرم اشاره می کند؛ هنرمند به مجاهدان دلالت می کند. جانبازانی که جان خود را فدای ایمان خود کردند و آن را تقدیم معبود ملت خود کردند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: هنرمند نماینده مادران و پدران شهدا، هنرمند نماینده فرزندان شهدا و خانواده شهدا هستند که برای موعظه کردن شهدای خود ایستادگی و تلاش کرده‌اند. جهادی در جنگ نشان دهنده قیام ملت ایران با سرود دوک است، ما این عشق ها را هنرمندان دین می بینیم.

وی افزود: ما از جامعه هنری می آییم و نه همه صنعتگران بی معرفت، ما در هنر خدمت قلوب بسیاری از افراد عاقل، فهیم، مؤمن و عارف داریم و این صنعتگران را ارج می نهیم، عده ای آمده اند و در آن مکان مستقر شده اند. آنها به ملت خود خیانت کرده اند.» آنها به عنوان صهیونیست و استکبار جهانی خدمت می کنند و فکر می کنند نه صنعتگر هستند و نه پیشه وران، بلکه جایگاهی دارند و به همین دلیل جرأت پرداخت و مجازات در نمازخانه مقدس را دارند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا