استان ها

تولیدکنندگان واقعی، تهدید تحریم را به فرصت تبدیل کرده اند

به گزارش خبرگزاری تی تی آنلاین از قزوین؛

من توجه زیادی کردم و در غرفه های نمایشگاه همه تأمین کنندگان ساکن شدم ، و وقتی آنها برای ملاقات آمدند ، و هنرمندان ، کارآفرینان و فعالان جوامع مطابق با دانش ، زمینه کار آنها ، تولید.

222

در طول بازدید ، با توجه به غرفه داران به پشتیبانی کنگره ، بهترین کارآفرینان و ایده های کنترل این نکته را در نظر بگیرند که آنچه برای توجه به فعالیت های صنایع کوچک و خرد ضروری است ، که آخرین فصل است ، و هرچه سریعتر کوچکتر باشد.

در این نقش ، که قرار است پزشکان و کارآفرینان حرفه ای تا 12 مارس درگیر شوند ، مطابق با پروتکل های ایمنی واحد تولید و 80 شرکت صنعتی و علمی ، طبق گفته های این شرکت ها ، کسب و کارهای نوپای جدیدی که در معرض نمایش قرار خواهد گرفت کارمندان در کلاس. اند

در حاشیه این بازدید ، در مصاحبه ای با لطف الله سیاهکلی متولد شده گفت: “من می خواهم از کسانی که در نگهداری خرس شرکت کردند و مطابق با پروتکل ها نویسندگان را به وجد آوردند و یکپارچگی ایجاد کردند ، تشکر کنم ” و من غذا خوردم

نمایشگاه 2

وی گفت ، “مطمئناً ، اگر تاج نباشد ، تا بتواند از مردم خود دیدن کند ، قدرت آن را که برای همشهریان ما آشنا تر هستند ، پیشه وران است ، کارشناسانی که امیدوارند والدین بر فرزندان قدرت داشته باشند.”

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی ، اظهار داشت: این تخصص داشتن حامل است که باعث شده همه چیز خوب خلق شود فرصتی برای تبادل تجربه بین مقامات و همچنین شرکای تجاری آنها به منظور آوردن این حرفه و حرفه آنها است. بالقوه ، و این را دانشکده می داند ، نه به توصیه آنها ، و آنها کاری می کردند که چیزهایی را که فاقد مقدسین است تحمل کنند ، دیگران را می توان یافت. از طرف دیگر ، بنابراین او به محصولات خود نیاز دارد.

سیاهکلی اظهار داشت: تأثیر مانور ایجاد فرصتی برای فعالان حوزه های مختلف جهت ارزیابی تولیدکنندگان ، شناسایی نقاط قوت و ضعف آنها و تلاش برای پیشبرد آینده و به طور کلی این یک ارزش بزرگ است.

برخی بهتر از کالاهای خارجی ایران هستند

نماینده مردم قزوین ، البرز و آبیکی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که کدام حزب تحمل می کند که می تواند شبح را وسوسه کند ، گفت: در چادرهای علم ، با توجه به شرکت ها ، لوازم خانگی و کشاورزی و طعم سنتی جدید قزوین بسیار خوب بود اگر برخی از موارد خوب و آنچه که ایران نباید با وضعیت داخلی و خارجی اشتباه گرفته شود نشان می دهد اکنون کیفیت خوب کالاها افزایش یافته است.

غرفه

یکی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: “علی رغم برتری آشکار برخی از کارها ، در برابر تحریم ها نمی توانید کاری انجام دهید ، اما این خود را نشان می دهد در زمینه های مختلف نمی تواند از رقبای خارجی پیشی بگیرد و گفتن.”

من متوجه تهدید به تحریم شدم که به خودی خود فرصتی برای تولیدکنندگان است

هنگامی که وی با گزارش خانه تولیدکنندگان استان قزوین تأیید کرد ، بیشتر آنها دارای فرصتی برای تغییر تمام مشکلات و خطرات این روش از طریق مناسب برای هدف ، از جمله بتواند تهدیدات را به فرصت هایی برای تولید محصولات جدید تبدیل کند. کش آمدن.

سیاهکلی اظهار داشت: ما نمی توانیم به تولیدکنندگان ماشین آلات در بازار داخلی توصیه کنیم که توجه کنند ، بلکه همچنین به تولید و صادرات کالاهای دوستانه و لورام می توان دوباره آن را تجربه کرد ، حتی قبل از بازارهای خارجی.

ما باید جدی از صنایع کوچک حمایت کنیم

نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی مجلس برای حمایت از صنایع کوچک گفت صنایع کوچک در جهان ، یکی از مهمترین ارکان از نظر اشتغال زایی است و این حرکت ممکن است باعث ایجاد صنایع متوسط ​​و بزرگ شود ، البته هر صنعتی ، کوچک یا بزرگ ، نکته اصلی است. این مختص خود آن است و صنایع کوچک منجر به تشکیل صنایع بزرگی می شود که همگی در حمایت از شورا هستند.

نمایشگاه 2

یکی از اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در بسیاری از نقاط جهان حضور دارد ، توجه به صنایع کوچک و کوچک به اندازه حمایتی جدی نیست مشاهده این فضا برای این صنایع می تواند حداقل فضایی را برای کوچک و خرد جمع کند سرمایه، پایتخت. این امکان وجود ندارد که بتوان آن را بیرون آورد و به داخل کابین برد: کوچک و همچنین در بازار می توان محصولات جدید را به سرعت مورد استفاده قرار داد.

وی گفت: “این شورا از تسهیلات و صنایع كوچك كمتری برخوردار است كه دیگر قابل دوام نیستند و می توانند به افراد با اعتبار محدود در ایجاد اشتغال كمك كنند.”

سیاهکولی این کلمات را اضافه کرد: “در شرایط کنونی ، اکنون کمتر به نظر می رسد که کمک نیروی کار ما و خانواده های صنایع کوچک حمایت کننده ، تولید سر در چرخه را خیلی کم کم انجام دهد”.

در این بازدید همچنین شهریار کشاورز ، معاون وزیر انرژی از شرکت کوچک صنعتی در استان ، حاجی محمد علی اصغر ، مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی ، اصغر گونجی ، مدیر کل بنیاد گروهی از مقامات استانی را ارائه خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا