ورزش

تولید قطعه پیش‌ساخته مقاوم بتن‌ در برابر خوردگی

حسین بهشتی نژاد در خصوص رویداد کشوری کلاس دوم «عصر امید» دانشگاه آزاد اسلامی در مصلای تهران در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری آنا، اظهار کرد: این تیم در زمینه بتن مقاوم در برابر خوردگی فعالیت می کند. .

او گفت: «ما از چرخه کامل فعالیت لذت می بریم. ما عناصر بادوام را برای تقویت پایه های شبکه توزیع وارد کردیم.

مدیرعامل گروه دهر آروین ناب که زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند فعالیت می کند، پایه های شبکه توزیع را آسیب پذیر دانست و گفت: پایه های شبکه توزیع از قبل ساخته شده را تایید خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید:

سازنده ای که با یک دست چند خربزه می چیند!

10 نتیجه گیری از تحقیقات قرارداد توسط دانشگاه آزاد عصر امید خراسان

طراحی، ساخت و تولید روغن های صنعتی فردی و پیچیده

7 تفاهم نامه دانشگاه آزاد لنجان در نمایشگاه عصر امید منعقد می شود.


بهشتی نژاد هشدار داد: در طبقه دوم روی علوم پایه کار کرده ایم تا از نتایج خوردگی سازه های بزرگ و آسیب دیده و سازه های نظارتی که در معرض شرایط خوردگی هستند اطمینان حاصل کنیم.

خط کش: یکی دیگر از محصولات نانو افزودنی چند منظوره بتن معمولا مقاومت به خوردگی و مقاومت فشاری بتن را در بتن افزایش می دهند و این ماده بر پایه مواد معدنی است که کانی های خاص آن خراسان جنوبی و اطراف نهبندان می باشد.

آروین ناب مدیرعامل گروه دهر توضیح داد: قطعات بتنی پیش ساخته نیز بخشی از فعالیت های این شرکت است و استفاده ما از محصولات ما باعث ایجاد حیات قدرتمند و مفید برای سازه های بتنی به ویژه در مناطق دریایی و خورنده می شود.

بهشتی نژاد خاطرنشان کرد: سازه های بتنی در صنعت برق و آب باعث بهبود و افزایش عمر مفید سازه ها می شود.

به گزارش آنا، دومین رویداد سطح ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» با هدف معرفی ابزارها، دستاوردها و فعالیت‌های حوزه فناوری و نوآوری در این دانشگاه به منظور فراهم کردن بستری برای کسب‌وکارهای نوپا و نوپا برگزار می‌شود. علوم و فرصت ها برای دانشجویان در چهلمین سالگرد این دانشگاه با شعار هزار گروه پژوهشی و زیرساخت، هزار مفهوم و نوآوری و هزار جامعه فناورانه و خلاق از هشتم تا یازدهم خرداد ماه سال 1401 در مصلای تهران برگزار می شود.

حد گزارش شده / 4078/4062/

دکمه بازگشت به بالا