استان ها

تکثیر 7 «موتانت مگس سرکه» در دستور کار محققان دانشگاهی/ ابزارهای دستیابی به فناوری نوین چیست؟

شکوه هفته پژوهش / 94 شریف ، در گفتگو با آنا ؛

محبوبه سادات شریف در گفتگو با خبرگزاری مری در قم با بیان اینکه تحقیقات کاربردی و هنری با استفاده از صنایع منجر به تولید و توسعه پایدار در کشور می شود ، اظهار داشت: آزمایشگاه ها و کارخانه ها مهمترین ابزار دستیابی به فناوری های جدید و کاربردی و همیشه کمی و کیفی هستند. آنها به تجهیزات ، به روزرسانی و نظارت نیاز دارند.

وی افزود: برای تحقیق و تحقیق می تواند یک راه حل خوب برای تحقق شعار هفته پژوهش باشد ، “تحقیق و فناوری ، خدمات جهش تولید است” و رهبر اصلی یکی از مهمترین دستاوردهای تحقیق است که برای صنعت استفاده می شود و برای حل مسائل مختلف ، و آنها این فرصت را دارند که تحقیقات خود را انجام دهند و تلاش ما این است که همیشه معتقد نیستیم که با اقدام کتابخانه ها وارد میدان می شویم و از گوشه گوشه خارج می شویم.

آزمایشگاه واحد قم

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه ، رئیس مرکز تحقیقات و دانشگاه آزاد اسلامی استان قم ، گفت: استاندارد سازی چندین کارخانه دانشگاه قم اقدامات موثری را برای دستیابی به نشانه ها انجام داده اند (17) 25.

شریف افزود: اکتساب ISO (17) 25 راه حل استاندارد دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه آزمایشگاه ها و کارخانه ها ، به منظور دستیابی به آزمایشگاه های استاندارد مورد نظر. و از لحاظ انطباق با الزامات آزمون است و ….

عملکرد 400 دانشگاه ساها با هم در ردیف ها

محبوبه سادات شریف؛

وی گفت: “نتایج کار در آزمایشگاه های استاندارد ISO (17) 25 توسط مقامات ملی و بین المللی تأیید شده است و منجر به تأیید این آزمایشگاه ها و سایر م institutionsسسات می شود. در همین راستا ، دانشگاه آزاد اسلامی استان قم مجوز دریافت کرده است. و اولین همکاری اولیه “. توسعه در دو بدن.

یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی قم ، به مجموعه اقدام Saha (سیستم آزمایشگاه های شریک رایگان) در زمینه آزمایشگاه روی زمین ، وی گفت: امروز دانشگاه ها فقط مکانی برای یادگیری ، آموزش و انجام پروژه های تحقیقاتی نیستند و باید سعی کنند افراد را برای ورود بازار کار و تجارت فرهنگ تجارت ایجاد می کند.

شریف گفته است: به منظور تحقق این هدف ، دانشگاه آزاد اسلامی سیستمی از پروژه رایگان Saha یا آزمایشگاه های همکار را به کار گرفته است که امکان آزمایشگاه ها و کارگاه های 400 استاندارد دانشگاه را در سراسر کشور برای محققان فراهم کرده است.

آزمایشگاه واحد قم

در پاسخ به سوالی در مورد چگونگی استفاده محققان و محققان از توانایی توسعه دهنده دانشگاه آزاد اسلامی ، قم توضیح می دهد که نیاز فوری به تجهیزات پیشرفته در کشور مستقیماً با اهداف و تحقیقات اساسی ، تحقیقات کاربردی و تولید محصول وجود دارد. این یکی از بسیاری از دانشگاه ها است که با خرید مبلمان چیزهایی با قطر ایجاد می کند و محققان را قادر به استفاده از داروهای ضد درد می کند.

امکانات آزمایشگاهی از برجسته ترین نوع قم

یک عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی قم برجسته ترین امکانات آزمایشگاهی واحد دانشگاهی را توضیح داد ، دستگاههایی مانند جذب هسته ای مایع با عملکرد بالا (سیلیس) و چتر (GC) ، طیف سنجی مادون قرمز (FT IR) برای صنایع صنعتی شیمیایی سالخورده خواننده میکروپلیت دستگاه جوجه کشی ، با دوز بالا برای جمعیت بیولوژیکی سانتریفیوژ در یخچال ، جمع آوری شده و در این عنوان جمع آوری شده است.

آزمایشگاه واحد قم

شریف ادامه داد: “تحقیقات مختلف در زمینه تولید پروبیوتیک ها ، متابولیت های ضد میکروبی ، اسیدهای آمینه و انواع آنزیم های کمتر از خاص که در آزمایشگاه ها انجام می شود ، علیرغم اینکه افکار قم می توانند در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا نشوند”.

و ورود به عرصه تولید یک کمک بدون بازگشت

رئیس مرکز تحقیقات و خدمات آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم با کسب مجوز از کارگاه سه سازمان در استان قم ، برگزاری دوره های آموزشی پس از کسب شریک آموزشی با علائم اداره کل و سازمان غذا و دارو استان قم و ایجاد یک مرکز تخصصی و مشاوره صنعتی با آنها انجام می شود ؛ ، کمک به وحدت برنامه های دانشگاه و تولید سفارشات ، برای ورود به زمینه چیزها ، شهروند درآمد نیست.

آزمایشگاه واحد قم

شریف ، تولید یکی از این دو سطح و مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز توسط متخصصان به واکنش دهنده ها و تولید مثل جهش های مگس سرکه ای که به عنوان هفت واحد آزمایشگاهی دانشگاه مشخص شده اند برای ورود به عرصه تولید و کمک ، درآمد کل غیر شهروندان است.

پیام آخر / 4121/4062 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا