ورزش

تکلیف سرمربی تیم ملی فردا مشخص می‌شود

یکی از اعضای هیئت مدیره فدراسیون فوتبال می گوید پس از جلسه فردا (یکشنبه) وضعیت نیمکت تیم ملی توسط هیئت مدیره مشخص خواهد شد.

به گزارش تی تی آنلاین، احسان اصولی، عضو فدراسیون حمل و نقل شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران در مشهد در خصوص مسابقات قهرمانی کشوری جامعه دولتی اظهار کرد: هفته گذشته جلسه ای با اعضای هیئت مدیره و آقای مهندس داشتیم. اسکوچیچ، و فردا صبح (یکشنبه) یک جلسه دیگر داریم. توضیحات فنی اعضای کمیسیون را هم می شنویم. سپس به نتیجه می رسیم. امیدوارم فردا مشکلی پیش بیاد بعد از جلسه پاسخ می دهم و نتیجه جلسه هیئت مدیره را اعلام می کنم. اولین چیزی که باید مشخص شود این است که سرمربی فدراسیون تغییر می کند یا خیر.

ادامه می دهد: اعضای هیات مدیره هنوز مستقیم تصمیم نگرفته اند و اعضای کمیسیون فناوری نیز بررسی خود را انجام داده اند. اجازه دهید تا پایان فصل تا رسیدن به جام جهانی و رسیدن به هدف کلی که یک پیروزی برای کشورمان در جام جهانی است، فضای همدلی و اتحاد وجود داشته باشد. از حدس و گمان بپرهیزید. ما نیز این حساسیت را درک می کنیم و تلاش می کنیم از این حساسیت پیش برویم.

یکی از اعضای هیئت مدیره فدراسیون فوتبال قرار است بعد از جام جهانی به اندازه کافی مقصر باشد. در نظر گرفتن کوتاه مدت و تصمیمی که فردا گرفته می شود کمک می کند و به سمت همدلی که به نفع تیم ملی است حرکت می کند. سازوکار تصمیم گیری همیشه به گونه ای بود که کمیته فنی این تصمیم را بررسی و بررسی کرد و در نهایت نتیجه را اعلام کرد. ما خارج از چارچوب قانون صحبت نمی کنیم و طبق اساسنامه عمل می کنیم. هنوز چیزی تغییر نکرده و فردا در طراحی فنی خدمت می کنیم و نتیجه نهایی را اعلام می کنیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر انتخاب مربی جایگزین داخلی یا خارجی گفت: فردا این سوال بررسی می شود و در نهایت در مورد طرح تصمیم گیری می کنیم. ما اجازه نداریم به نتیجه برسیم، اما سعی کنیم تصمیم بگیریم و راه میانبر بگیریم.

اصولی درباره خدمات سرپرست فدراسیون گفت: سرپرست طبق اساسنامه در محل کار خود حضور دارد و تمامی خدمات رئیس فدراسیون را دارد. تصمیم نهایی برای انتخاب سرمربیان مطابق با تعیین هیات مدیره است و این موضوع در تاریخ 17 شهریورماه هیات مدیره تغییر نخواهد کرد.

از راهکار فدراسیون کمک های مالی ایران در انتخاب یک مربی معلق چه می گویید؟ و گفت: من این را تکذیب می کنم. من صریح و صریح می گویم چنین مشکلی را تکذیب می کنم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا