اجتماع و خانواده

تکمیل واکسیناسیون کودکان بدو ورود به دبستان شرط ثبت نام دانش آموزان

تی تی آنلاین/ قم به دلیل اهمیت ایمن سازی رایگان در برابر بیماری ها، با هماهنگی دو اداره آموزش و پرورش و مراکز بهداشتی درمانی، دانش آموزانی مجاز به ثبت نام هستند که تمامی واکسن های خود را طبق کارت واکسیناسیون دریافت کرده اند.

در اولین جلسه شورای سلامت کشور ذاکریان استاندار قم ضمن تاکید بر اهمیت بهبود واکسیناسیون کودکان ورودی به دبستان، ثبت نام تمامی دانش آموزان ورودی به دبستان را ثابت کرده است. ارائه کارت تکمیل شده واکسیناسیون دانش آموزی.

در این جلسه همچنین بر اهمیت ایمن سازی رایگان در برابر بیماری ها با هماهنگی دو موسسه آموزشی و یک مرکز بهداشتی درمانی برای دانش آموزانی که تمامی واکسن های خود را مطابق کارت واکسیناسیون دریافت کرده اند، تاکید شد.

ساماندهی بازار روز، پیگیری و نظارت مستمر بازرسان مرکز بهداشت و ماشین آلات مربوطه از عملیات و محصولات غیر عرضه در بازار روز و تامین آب آشامیدنی سالم در استان قم از دیگر محورهای این نشست است. .

ذاکریان با اشاره به اهمیت جغرافیایی و راهبردی استان قم، فلسفه وجودی شورای سلامت کشور و مشکلات سلامت شهروندان و جدیت و اهتمام همه اعضای این شورا را در تجلیل از شوراها و جلسات منظم تجلیل کرد. پیگیری و اجرای مصوبات آن برای رفع مشکلات بهداشتی شهرستان.

شایان ذکر است اعضای شورای سلامت کشور شامل رگولاتوری، مرکز بهداشت کشور، بخشداری و نمایندگان دستگاه های دولتی حوزه سلامت در شهر قم هستند که به صورت ماهانه برگزار می شود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا