اقتصادی

تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم است

تی تی آنلاین/مازندران استاندار مازندران با اشاره به اینکه، تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام از اولویت‌های مهم دولت سیزدهم است، گفت: کارنامه دولت سیزدهم در دو سال گذشته در مازندران مشهود است و مدیران خستگی‌ناپذیر استانی و شهرستانی جهادی پای کار آمدند.

سیدمحمود حسینی پور امروز، ۲۹ دی در حاشیه سفر معاون رئیس جمهور به مازندران، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: وجود دلالان مهم‌ترین معضل در حوزه کشاورزی و مرکبات است.

او گفت:  قدرت مردم مازندران در تولیدات کشاورزی و امنیت غذایی از اتم نیز قوی‌تر است. کشاورزان ما باید در این موضوع پافشاری کنند و حمایت دولت هم برای معرفی این قدرت ضروری است.

استاندار مازندران تصریح کرد: مبارزه با فساد و رانت‌خواری از اقدامات مهم رئیس سازمان برنامه و بودجه محسوب می‌شود ‌و اصلاحات خوبی را در راستای سیاست دولت مردمی سیزدهم آغاز کرده است.

این مسئول گفت: استان مازندران به‌عنوان قطب گردشگری متاسفانه از مباحث دانش‌بنیان بهره نبرده است، مباحث کشاورزی باید از دولتی بودن خارج و به مردم سپرده شود.

حسینی پور افزود: پایانه صادرات برنج در مازندران تحولی بزرگ بود و در همین زمینه شرکت‌های دیگری باید در شهرستان‌ها ایجاد شود.

وی بیان کرد: با وجود حجم وسیعی از تولید مرکبات روبه رو هستیم اما صنایع تبدیلی در استان وجود ندارد و خام‌فروشی هم مهم‌ترین معضل بخش کشاورزی در  مازندران است.

 وی ایجاد زیر ساخت در حوزه آسفالت و آب در روستاها را از دیگر اقدام دولت سیزدهم دانست و گفت: ۲۷ سال در همین استان رسوب پروژه داشتیم که با همت همین دولت به پایان رسید.

نماینده عالی دولت در استان بیان کرد: مازندران یک کشور است و بسیاری از مردم دیگر استان‌ها در مازندران خانه دوم دارند که حضور مسافران و گردشگران شمار خدمات گیرندگان افزایش پیدا می‌کند؛ با وجود ارائه خدمات ملی اما مازندران از اعتبار استانی بهره‌مند می‌شود.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا