اقتصادی

ثبت بیش از ۸ میلیون تردد خودرو در محورهای خوزستان طی ۱۰ روز گذشته

تی تی آنلاین/خوزستان معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با اشاره به کاهش ۱۷ درصدی تردد خودرو در محورهای استان گفت: از ابتدای آغاز طرح نوروزی تا کنون بیش از ۸ میلیون تردد در محورهای استان ثبت شده است.

لاله صاحبی بزاز امروز پنجم فروردین ماه اظهار کرد: طرح نوروزی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ آغاز شده است. بر همین اساس از آغاز اجرای این طرح تا ۴ فروردین تعداد ۸ میلیون و ۴۸۶ هزار و ۹۷۸ تردد خودرو در محورهای استان ثبت شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با کاهش ۱۷ درصدی همراه بود.

به گزارش تی تی آنلاین، وی افزود: از ابتدای طرح تا چهارم فروردین در مجموع ۴۵۲ هزار و ۶۱۷ خودرو وارد استان شدند که با کاهش ۲ درصدی همراه بوده است و ۳۷۷ هزار و ۸۰۷ خودرو نیز از استان خارج شدند که کاهش ۱۸ درصدی را نشان می‌دهد.

معاون فنی و راه‌های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: از ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ تا چهارم فروردین سال جاری تعداد ۱۶ هزار و ۸۴۳ تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان برقرار و تعداد ۹۵ شکایت نیز در این مرکز ثبت شده است.

صاحبی بزاز یادآور شد: بیشترین تردد خودرویی در طول محورهای خوزستان مربوط به استان‌های تهران، لرستان و اصفهان است.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا