استان ها

ثبت دو زلزله ۳.۹ در «کنگ» هرمزگان و «هرات» استان یزد

در هفته گذشته کنگ استان هرمزگان زلزله‌ای به بزرگای ۳.۹ و هرات استان یزد زلزله‌ای به بزرگای ۳.۹ را تجربه کردند.

به گزارش تی تی آنلاین، در راور استان کرمان زمینلرزه‌ای به بزرگای ۳.۵ و در هجدک استان کرمان بعد از زلزله ۲.۶ زلزله دیگری با بزرگای ۳.۲ رخ داد.

علاوه بر آن کنگ استان هرمزگان زلزله‌ای به بزرگای ۳.۹ و هرات استان یزد زلزله‌ای به بزرگای ۳.۹ را تجربه کردند. جزئیات زمینلرزه‌های هفته گذشته به این شرح است:

شنبه ۱۱ آذر

در قائن استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۶، در آرین شهر استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۵، در تازه‌آباد استان کرمانشاه زلزله ۲.۸، در درب بهشت استان کرمان زلزله ۲.۵ و در بالاده استان فارس زلزله ۲.۸ رخ داد.

یکشنبه ۱۲ آذر

در راور استان کرمان زمینلرزه‌ای به بزرگای ۳.۵ در عمق ۹ کیلومتری به ثبت رسید و کانون این رخداد لرزه‌ای در ۵۹ کیلومتری راور، ۶۱ کیلومتری هجدک و ۷۹ کیلومتری خانوک این استان بوده است.

در نهبندان استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۵ و در خوی استان آذربایجان غربی زلزله ۲.۵ به ثبت رسید.

دوشنبه ۱۳ آذر

مود استان خراسان جنوبی زلزله ۲.۶، جندق استان اصفهان زلزله ۲.۶، کلمه استان بوشهر زلزله ۲.۹ و دوزین استان گلستان زلزله ۲.۷ را تجربه کردند.

سه‌شنبه ۱۴ آذر

در موسیان استان ایلام زلزله ۲.۹، در مورموری استان ایلام زلزله ۲.۹، در اسالم استان گیلان زلزله ۲.۸ و در قلعه خواجه استان خوزستان زلزله ۲.۶ رخ داد.

چهارشنبه ۱۵ آذر

در موسیان استان ایلام زلزله ۲.۹، در فین استان هرمزگان زلزله ۲.۹، در سنگان استان خراسان رضوی زلزله ۲.۵، در سالند استان خوزستان زلزله ۲.۵ و در  اردکان استان فارس زلزله ۲.۵ رخ داد.

پنج شنبه ۱۶ آذر

در هجدک استان کرمان بعد از زلزله ۲.۶ زلزله دیگری با بزرگای ۳.۲ در عمق ۱۰ کیلومتری رخ داد و کانون این رخداد لرزه‌ای در ۳۲ کیلومتری هجدک، ۴۳ کیلومتری چترود و ۵۰ کیلومتری کاظم آباد این استان گزارش شد.

در خوی استان آذربایجان غربی زلزله ۲.۸ رخ داد.

کنگ استان هرمزگان با زلزله‌ای به بزرگای ۳.۹ در عمق ۱۰ کیلومتری لرزید و رومرکز این رخداد لرزه‌ای در ۲۷ کیلومتری کنگ، ۳۲ کیلومتری بندر لنگه و ۵۸ کیلومتری کوخرد این استان گزارش شد.

هرات استان یزد با زلزله‌ای به بزرگای ۳.۹ در عمق ۱۰ کیلومتری لرزید و رومرکز آن در ۱۸ کیلومتری هرات و ۴۱ کیلومتری مروست استان یزد و ۴۷ کیلومتری شهر کره‌ای استان فارس به ثبت رسید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا