اجتماع و خانواده

جاده ها بخشنده هستند؟  – تی تی آنلاین

سالانه هزاران نفر در تصادفات رانندگی در این سرزمین کشته یا زخمی می شوند و به طور تصادفی زندگی بسیاری را تحت تأثیر قرار نمی دهد. تجارت طرف تصادفات جاده ای که اتومبیل و نجات رذایل افراد است و از یک طرف رذیلت است.

مجتبی خالد تی تی آنلاین در گفتگویی؛ روش کار ، او گفت: “متاسفانه بسیاری از حوادث چوبی و حوادث.” تصادفات گاردریل که کارشناسان گاردریل می گویند بزرگراه نیوجرسی و آن را شکسته است.

او می گوید که یک شانس بزرگ در مسیر دره وجود دارد و موانع قوی مانع عبور ماشین یا زیر آن می شوند. “

خالد افزود ، “متخصصان دو بررسی ایمنی چوبی در برخی از موارد حاد باید مهار شوند.”

سخنگوی سازمان اورژانس گفته شده است که با استفاده از ایمنی ترافیک ، ما به دنبال هر دو طرف جاده هستیم و ماشین نجات انسان است ، می افزاید: “ما همیشه راهی هستیم که باید فقرا تو باشی دلچسب تر ، به این معنی که اگر انگیزه برای اشتباه کردن این است که فکر کنیم دلیلی برای این امر وجود دارد ، این اشتباهات اولین و آخرین نیستند. ”

افرادی که باید تصمیم بگیرند که آیا به ماشین ایمنی و کیسه های هوا اتومبیل توجه کنند و استانداردهای ایمنی را حذف کنند و اگر فردی منجر به مرگ نشود ، ”

خالد افزود: اتومبیل هایی در دنیا وجود دارد که اگر به کوه برخورد کنیم مهم نیست ، لازم نیست که ماشین آن طور باشد.

وی گفت: علاوه بر ماشین ، دادن هویج ، با اشاره به تصادفی که در سر رخ داد و ادامه داد ، ماشین این مرد پس از بیرون آوردن فرد از ورق های بالابر دره ، به مرخصی Vaile افتاده بود. راه های کسانی که می آمدند و آنها را به دشت ریز می کردند ، از طرف دیگر آنچه فکر می کرد سخاوتمندانه نیست ، با تدریجی و در عین حال نمونه ای از سرنگونی ساختار اتوبوس دانشگاه ها و دوره های آموزشی است تحقیقات علوم.

خالدا ، گفت: “اغلب اوقات ، ما می بینیم که در نشست موی ارابه او ، مکان های کشور شرقی. ممکن است این باشد که ، به دلیل خطر راه بستن در هر دو طرف ، بالا. ”

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا