حوادث

جانباختن مرد ٩٠ ساله در آتش سوزی مغازه متروکه

یک سرویس آتش نشانی و ایمنی به شهرداری تهران اعلام کرد که یک مرد 4 ساله پس از خروج از مغازه در آتش سوزی جان خود را از دست داد.

تی تی آنلاین در مصاحبه ای ، سید جلال ملکی ساعت 16:30 صبح در آتش بود 25 سیستم ایمنی آتش نشانی شهرداری تهران ، به مغازه ای که ایستگاه را سرویس می کند گفت. شماره سه اعزامی به محل حادثه واقع در خیابان پیروزی ، مقدس شکوفه ، مقدس درودیان است

“در آتش سوزی یک مغازه در همان مکان با این منطقه ، من شروع کرده ام ، و این که یک ساله وجود داشته است. در اتاق نشیمن و ناهار خوری ، چهار مورد و همچنین وسایل جمع آوری شده برای جمع آوری وجود داشت. “مالکی گفت. با یک گروه چهار نفره ، او را با خط Požega نجات دادم.

وی افزود: اولین بار کرکره ها بلند شدند که مقدار زیادی دود و آتش در بیرون مغازه ایجاد کرد و عملیات اطفا حریق به داخل آتش نفوذ کرد. گفته می شود ، بدن یک پیرمرد قربانی های سوخته و همسایگانش را پیدا کرده است ، در حالی که خدا دستور کار مجمع عمومی را در همان مغازه جستجو می کند.

ملکی گفت: به گفته مردم: 4 ساله و او در وسط رول انتهای مغازه آتش گرفته بود که توسط اورژانس مشخص شد جان او را از دست داده است.

وی افزود: البته خبرگان در مرحله حاضر هستند ، علت اصلی مرگ اعلام شد و افراد کارآمد بعد از دادرسی بالاترین سنوات را دریافت می کنند.

به گفته وی ، این عملیات در ساعت 5:56 به پایان رسید.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا