حوادث

جایگاه سربازان در مجموعه پلیس ممتاز و ارزشمند است

رئیس پلیس پیشگیری فراجا رشادت های کارگران در دفاع از امنیت ایران اسلامی را ستودنی عنوان کرد و گفت: سربازان زینت ارتش هستند و جایگاه مهم و مهمی در نظام حقوقی کشور دارند.

به گزارش تی تی آنلاین، سردار مهدی معصوم بیگی با گرامیداشت هفته وحدت و ولادت به سربازان برگزیده پلیس پیشگیری که همزمان با هفته پیشگیری از قانون در محل پیشگیری در پلیس آگاهی فراجا برگزار شد، تبریک می گوید. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند: باز هم خداوند متعال را شاکریم و توانستیم در خدمت برادران و همکاران عزیزمان و جوانان برومندی باشیم که پیشرفت و رشد آنها در گرو تلاش و فداکاری این جوانان اهل مطالعه است.

وی با بیان اینکه سربازان لباس سربازان هستند، افزود: با حضور جوانان در خدمت سربازی و یگان های انتظامی روحیه جوانی، شادابی و شور و نشاط همواره در این مراکز جاری است.

معصوم بیگی ادامه داد: بهره مندی نهادهای نظامی و حقوقی از دانش، علم و توان علمی کارکنان این اداره باعث شد تا ماموریت ها با سرعت و کیفیت بالا انجام شود.

رئیس پلیس پیشگیری فراجا با اشاره به وظیفه کارگران در ایجاد امنیت و دفاع از کل ایران اسلامی گفت: جایگاه کارگران در نظام حقوقی کشور جایگاه ممتاز و ارزشمندی است چرا که تامین می کنند. امنیت برای جامعه و مردم

گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، پروتیل، خدمتی قابل تحسین و الگوی شایسته برای سایر فرزندان کشور.

وی دوران جوانی و سربازی را مهمترین مرحله زندگی هر فرد و مرحله تجربه برای ورود به زندگی اجتماعی برشمرد و گفت: خدمتگزاران باید تلاش کنند تا درگیر، مسئولیت پذیر بوده و از فرصت در موقعیت های مختلف زندگی کنند. قرار گرفتن در فضای نظامی و انتظامی، فراگیری قانون و اطاعت از تعهد خدمت به کشور عزیزشان ایران اسلامی و ادای تعهد و دین.

معصوم بیگی با اشاره به ماهیت مهم «قاسم» که توسط طرح پلیس پیشگیری فرجا در هفته قانون اجرا می شود، خاطرنشان کرد: «طرح قاسم» برگرفته از نام مبارک است. شهید حاج قاسم سلیمانی، بزرگمرد حافظ امنیت، سردار سلیمانی راهگشا و الگوی منش همه سربازان فداکار ایرانی اسلام است.

به گزارش سایت پلیس، در این مراسم که با حضور جمع کثیری از افسران وظیفه در مقر فرماندهی پلیس راه آهن، فرودگاه و پیشگیری پلیس راه فرجا برگزار شد، از کارگران برگزیده و نمونه استان تجلیل و تایید شد. میز و جوایز نقدی

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا