ورزش

جدایی سوله از بایرن در پایان فصل

الیور کان، مدیر کل بایرن مونیخ روز چهارشنبه تایید کرد که نیکلاس سان، مدافع میانی آلمانی پس از رد شدن پیشنهاد تمدید قراردادش، در پایان فصل این باشگاه را ترک خواهد کرد.

کان در یک کنفرانس خبری گفت: ما چیزی را به او پیشنهاد دادیم که دریافت نکرده بود و به ما گفتیم که می خواهد در پایان فصل باشگاه را ترک کند.

این بازیکن 12 ساله به صورت آزاد بایرن را ترک خواهد کرد و ظاهراً مورد توجه چلسی، نیوکاسل و بارسلونا قرار گرفته است.

پس از انتقال داوید آلابا به رئال مادرید و انتقال ژروم بواتنگ به لیون، سوله سومین مدافعی خواهد بود که در 12 ماه آینده از بایرن جدا می شود.

کان در مورد اینکه آیا بایرن مایل به جذب یک مدافع جدید است، گفت: گزینه های زیادی برای دفاع میانی داریم. با این وجود، اعلام شد که مسئولان باشگاه در ماه دسامبر با آندره آ کریستنسن، مدیر باشگاه چلسی دیدار کرده اند.

از زمانی که بایرن در سال 2017 با 20 میلیون یورو (22.5 میلیون دلار) از هوفنهایم با او بازی کرد، او تنها 158 بازی برای تئاتر انجام داد. این باشگاه قرار است برای جام جهانی آلمان در قطر که از نوامبر آغاز می شود، شرکت کند.

او بخشی از تیمی بود که در فصل 2019/20 مقابل مدافعان پیروز شد، اما شش ماه اول آن فصل را پس از درد رباط زانو که گلزنی کرد، از دست داد.

روز چهارشنبه، کان همچنین از تصمیم بایرن برای اجازه دادن به 10000 هوادار برای تماشای بازی های این تیم استقبال کرد. این بدان معناست که بایرن بار دیگر جمعیت کمی را برای بازی‌های خانگی در مونیخ خواهد پذیرفت.

کان گفت: اولین قدم در مسیر درست و امضای این فصل مبارک.

دکمه بازگشت به بالا