عمومی

جذب ۳۰ میلیارد تومان کمک بلاعوض برای اصحاب فرهنگ و هنر لرستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، فرید رحمتی در نشست مدیرکل فرهنگ و رهبری اسلامی ضمن نمایندگی از ایالت های سلسله و دلفان در کنوانسیون شورای اسلامی ، با اشاره به هنرمندان با استعداد در زمینه های مختلف هنری ، گفت: “شاید این یک کار عالی باشد تغییر در زمینه پوشش حمایتی برای افراد فرهنگ و هنر در قالب ارائه منابع هدیه و کارآمد ، بیمه ، هنر کاغذی ، حقوق بازنشستگی و میزان معادل هنر ارائه شده است.

تعریف کننده: در این راستا ، علاوه بر بیست میلیون هدیه و منابع خلاقانه اعطا شده در زمینه کاغذ هنری ، رقم سی هزار عضو تومانی به هنر اعتبار صندوق در استان لرستان اهدا شد که 350 مورد آن 3 میلیون تومان بود. به او آنها را در شهرستانهای دلفان و سلله توزیع می کند.

معاون فرهنگ اسلامی توسعه و توسعه داده است: ایجاد یک ساختار موازی و برابر برای شورای ملی فرهنگی ، به عنوان شورای عالی هنر در استانها به ریاست منتقدان ، فرصتی را برای بررسی مسائل مربوط به حوزه هنری فراهم می کند. به طور خاص ، ما منتظریم که مجمع سفیران لورتتان این س questionال را به پارلمان و دولت پیشنهاد دهد.

رحمتی اظهار داشت: تشکیل نظام صنفی هنرمندان ، ایجاد پرس و جو در ساختار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلام و با هدف میراث معنوی ملموس ، اعمال و اعمال ، پیشنهادات دیگری نیز وجود دارد که می تواند راه را برای تعالی هموار کند. به هنر. به

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا