عمومی

جذب ۸ بازیکن جدید/تیم والیبال لبنیات هراز امسال بهتر است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد شعبانپور در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: مجتبی میرزاجان امیرحسین ملی پوش تیم تهران پیکان تو در توملی پوش شهرداری ارومیه، احسان دانش دوست، ملی پوش جوانان، ابوالفضل قلی پور، ملی پوش جوانان، مهراب ملکی، ملی پوش ب ایران، افشین فتاح، بازیکن تیم ملی ب ایران، علی حاجی پور ملی پوش تیم جوانان ایران به همراه معین مظلوم بازیکنان جدید تیم لبنیات هراز آمل هستند که این تیم را در فصل جدید لیگ برتر والیبال برعهده خواهند داشت.

وی افزود: علاوه بر بازیکنان جدیدی که به تیم لبنیات پیوستند، آمل هراز با تصمیم بهروز عطایی سرمربی این تیم بازیکنانی مانند رسا را ​​اضافه کرد. خواندنعلی رمضانی، پوریا خانزاده، عرفان نوروزی، رافع طبری تمدید شدند.

رئیس والیبال لبنیات هراز عامل با بیان اینکه تمرینات این تیم از اول مرداد ماه به صورت رسمی آغاز شد، گفت: هر چند در غیاب بهروز عطایی که همراه تیم ملی بزرگسالان بود، تمرینات با شش بازیکن آغاز شد. در مسابقات والیبال قهرمانی صابر نریمان نژاد آغاز شد.

شعبانپور ادامه داد: با توجه به حضور هراز سرمربی تیم لبنیات که سرمربی تیم ملی نیز بود. و مهران زارع و احمد فتاح که در تیم هستند سلام ب ایران و جوانان هفته گذشته در مسابقات کشورهای اسلامی و جوانان جهان شرکت کردند کارکنان فنی تیم اضافه شد.

وی افزود: البته چند بازیکن ملی پوش هراز آملی نیز در این تیم حضور دارند سلام جوانان اینترنتی هم در ایران حضور داشتند. در یک هفته یک بار همراه با مربیان ملی در گروه تمرینی تیم حاضر شدند و نزدیک فرم تمرینات به ترتیب و هارمونی بیشتر در حال حاضر برگزار می شود

اضافه کردن به بهروز عطایی از هفته آینده به بعد کارکنان فنی تیم هوراس

مدیر تیم لبنیات هراز عامل با بیان اینکه بهروز عطایی سرمربی این تیم که سرمربی بزرگسالان ایران در مسابقات جهانی بود و از ابتدای تمرین به تیم هراز پیوست، افزود. ایران به هشت دوره اخیر مسابقات جهانی صعود نکرد. والیبال و برگشت بهروز عطایی ملی پوش هفته آینده در حضور تیم لبنیات هراز آمل حضور خواهد داشت.

شعبانپور همچنین در هفته آینده دو بازیکن جدید به تیم لبنیات اضافه کرد هوراس عامل مطمئن تر

امیدوارم امسال بهتر از پارسال باشه

عاملی در خصوص وضعیت امسال هراز گفت: تیم لبنیات با بازیکنان جدید در حال بازسازی و حفظ بازیکنان قدیمی است. تجربه و در سمت های تخصصی. آنها بهترین های کشور هستند.

وی ابراز امیدواری می کند: با شرایطی که امسال تیم هراز آمل دارد، انتظار و امید ما این است که حداقل این تیم بتواند. در گروه در جمع چهار تیم پایانی لیگ برتر قرار گرفت.

برگزاری فرصت چند بازی دوستانه پس از شروع لیگ

سرپرست تیم سر می خورد هراز عامل در پاسخ به سوالی مبنی بر برگزاری مسابقات چند جانبه که این تیم عامل در سال های گذشته میزبانی آن را برعهده داشت، توضیح داد: به دلیل فاصله زمانی کم و عدم حضور بازیکنان تیم در گروه تمرینی امکان برگزاری آن وجود ندارد. مسابقات، اما در حال حاضر مشاوره برای انجام چند بازی دوستانه با تیم های لیگ برتری در آمل آن ها هستند.

فصل 36 لیگ برتر باشگاه های مردان کشور از 6 مهرماه با حضور 14 تیم آغاز می شود. هوراس عامل در اولین بازی فصل، تیم ایفا اردکان یزد میزبان یک بازی خانگی است. مازندران به موقع فعلی با دو کارخانه لبنیات هوراس عامل و هورسان رامسر حضور خواهند داشت.

دکمه بازگشت به بالا