اجتماع و خانواده

جزئیات بیشتر از ۲ آتش سوزی جنگل‌های باشت/ تقاضای کمک برای اطفا حریق

تی تی آنلاین / کهگیلویه و بویراحمد هنگامی که باشی کهگیلویه بویر ، در دو روز پنجشنبه بعد ، و جنگل ها ، هنوز تلاش نکرده است ، از استانها ، احمد از طبیعت بوده است ، مردم بسیج.

3 روز بعد ، بوته های هنوز در حال سوختن در جنگل های ایالتی قرار دارند

طبیعت و رئیس اداره شهر تا زمانی که آبشار بازرگانان آتش نشان از ارتفاع بحرین این شهر برخوردار شدند.

سید حمید حسینی در مصاحبه با خبرنگار تی تی آنلاین افزود: آتش سوزی در معبدان معبد در ارتفاعات بحرین در نزدیکی خانه و شهر کوچک تپه ای خود که از ساعت 6 عصر چهارشنبه ، 13 مه 1400 آغاز شد ، در یک قدمی نجاتگران صنعت قرار داشت و عاشقان طبیعت جمعه. اما دوباره شعله ور شد ، با این حال ، این به دلیل باد ادامه دارد: و مردان قدرتمند ، و.

وی گفت که “در حال حاضر 60 نفر از منابع طبیعی ، منابع اداری کوهنوردان نیرو و بسیج و سپاه و دوستداران طبیعت در حال مهار آتش سوزی در این منطقه هستند.” این اولین آتش سوزی بزرگ جنگل در تغذیه شهر است .

به همین دلیل ، میزان خسارت ناشی از آتش سوزی ، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری با هجوم به شهر ، گفت: آتش سوزی در منطقه آسیب دیده توسط مناطق طبیعی ، و هنگامی که یک جوان ارزش تعیین کرد.

گفتنی است که آتش سوزی جنگل ها و مراتع 255 هکتار از ایالت باشام را تحت تأثیر قرار داده است. آیا این شهرستان از 105،000 هکتار منطقه جنگل و Rangeland BASH است.

برای کمک به ادامه هلی کوپترهای آتش سوزی

مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد از هلال احمر اعزام بالگرد برای کمک به مهار آتش سوزی در جنگل ها و بوته ها خبر داد و گفت: “تاکنون 5 پرواز برای انتقال نیروها به دامنه آتش انجام شده است.”

خبرنگار “غلامحسین حکمتیان ASL” در مصاحبه با تی تی آنلاین افزود: “تلاش برای کنترل آتش سوزی در منطقه خانگی و تجاری کوچک بحرین برای آزار شهر ادامه دارد. اکنون آتش سوزی بوته ها و جنگل ها است. امروز.”

همه برای 6 آتش سوزی که از بعدازظهر پنجشنبه در منطقه بحرین از منابع طبیعی و محیط زیست آغاز شده بود ، داده شدند و نیروهای مردمی ، سازمان های غیر دولتی ، اداری و منطقه سابیج در تلاش برای کنترل آتش هستند.

در منابع طبیعی کهگیلویه و بویر از مدیرکل ، استان های احمد ، خاطرنشان کرد: شهرستان استانداری با هماهنگی bash و مدیریت بحران در استان ، آیا وی درخواست نکرده است ، ترجمه از هلی کوپتر به قدرت هلال احمر و منطقه ای که نیروهای زیادی می توانند داشته باشند.

حکمتیان ASL ، اظهار داشت: ما برای کمک به آتش سوزی و نیروهای دوستداران طبیعت درخواست حضور در منطقه کنترل را داریم.

وی گفت ، “دیروز ، نیروهای دمنده های طبیعت پر از آتش بودند و کف انتظار می رود امروز پایان یابد.”

علت آتش سوزی مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: علت آتش سوزی سوختن و زباله های مزارع از کشاورز تا برنج بود که گسترش منابع طبیعی و جنگل ها است.

نقاط آتش سوزی در شهر باشام 2 / پشتیبانی

به ما گفتند كه بخشدار شهر ، منابع طبيعي اين شهر رويارويي دو آتش بس است.

“سید مسعود حسینی” در مصاحبه با تی تی آنلاین افزود که “آتش سوزی جنگل ها در منطقه خانگی و کوچک ، که از عصر پنجشنبه آغاز شد و در 70 نیرو ادامه داشت که آتش را کنترل می کنند و 30 نفر دیگر نیروهای محل آتش سوزی. “به خاموش کردن آتش کمک کنید.

وی گفت: “ما نمی توانیم به کسانی که از سراسر آتش درخواست کمک می کنند کمک کنیم.”

بشار از جمعه شب بالای شهر بود ، آتش سوزی در جنگل ها و مراتع استان فارس مجاور این شهر برای شروع ، آنچه در منطقه جنگل های پیشاب کهگیلویه بویراحمد اتفاق افتاده است.

2 هلی کوپتر از آب پاش ها برای کنترل آتش سوزی در جنگل مستقر شده اند

مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه بویراحمد از حمایت از بالگردهای آب پاش خبر داد و نامه ها حاوی دو آتش سوزی در جنگل ها و بوته ها است.

خبرنگار “غلامحسین حکمتیان ASL” در مصاحبه با تی تی آنلاین افزود: تاکنون 7 سورتی پرواز با بالگرد هلال احمر انجام شده تا نیروها را به ارتفاعات آتش سوزی جایگزین کنیم.

وی اظهار داشت ، “من تلاش كردم كنترل آتش سوزی را ادامه دهم و به كشورها حمله كنم كه ممكن است هلیكوپترهای سپاه پاسداران بحرین به شما در كنترل آتش سوزی كمك كنند.”

مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: یکی از این بالگردها در فرودگاه یاسوج مستقر شده و بالگردهای دیگر نیز در منطقه آتش نشانی مستقر شده اند که قصد دارد آتش را در یک “خانوار و کوچک” و “پیچاب” خاموش کند. مناطقی که تعداد بیشتری از ما در حال پاشش هلیکوپترها و اعزام نیرو هستیم.

پیام به روز می شود. . .

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا