حوادث

جزئیات جدید از انهدام تیم تروریستی در زاهدان

تی تی آنلاین/ سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: این گروهک تروریستی که روز گذشته در زاهدان متلاشی شده بود با عوامل خارجی در ارتباط مستقیم و تحت آموزش آنها بود و در این زمینه جوایزی نیز دریافت می کردند.

سردار محمد قنبری افزود: در این چند هفته اخیر اعضای این تیم ضدامنیتی چندین حمله مسلحانه به قصد کشتن ماموران پلیس انجام داده اند و در ادامه فیلم فعالیت آنها توسط رسانه های معاند منتشر شده است.

وی اعلام کرد: تمامی اعضای این باند 6 نفره سه نفری که با آنها همکاری می کردند، شبانه روز در پی طرح های اطلاعاتی با یک عملیات پیچیده دستگیر شدند که با اعتراف به عملکرد ناپسند خود، قصد ادامه راه را داشتند. آنها حمله پلیس را در اطراف افزایش می دهند. دادن

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در بررسی مخفیگاه این گروه ضدامنیتی مقادیری سلاح و مهمات از جمله کلت و کلاشینکف و 6 دستگاه خودرو از این تیم که با این خودروها عملیات خود را انجام می دادند، کشف شد. . هستند.

وی ادامه می دهد: همچنین اسناد و فیلم هایی از این گروه تروریستی کشف و کشف شده که در حال بررسی است.

سردار قنبری گفت: پس از بازجویی مشخص شد این تیم علاوه بر فعالیت هایی که علیه پلیس انجام می دادند، پیش از این نیز چندین فقره سرقت مسلحانه و سرقت انجام داده اند.

وی ضمن قدردانی ویژه از همکاری مردم در دستگیری این عوامل مبارزه با تروریسم، تصریح می کند: ماموران پلیس به همراه سایر نیروهای امنیتی تمام توان خود را در برابر اقدامات ضد امنیتی به کار می گیرند و تمامی فعالیت های مجرمان تحت اطلاعات است. نظارت

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا