فرهنگ و هنر

جزئیات جشنواره فانوس نیروهای مسلح

دبیر جشنواره نیروهای مسلح فانوس گفت: در چهارمین جشنواره فانوس ، با وجود شرایط خاص کشور ، چنین آثاری دبیرخانه جشنواره بوده اند.

به گزارش تی تی آنلاین ، جواد جعفر قلی زاد ، دبیر جشنواره فانوس نیروهای مسلح ، با اعلام تله 4 جشنواره هنر دفاع مقدس و جشنواره درام (ذرت) امسال ، گفت: “متأسفانه ، به دلیل کشور در شرایط خاص ، احساس اضطراب از بیماری ویروس کرونا قلب و احساساتی که در مناطق مختلف کشور واقع شده است ، از جمله فعالیت های هنری و فرهنگی که ما در جشنواره امسال در فضای مجازی منتقل خواهیم کرد ، که البته داشتن تجربه در این زمینه خوب است.

وی افزود: جشنواره ملی فانوس در چهارمین دوره نشر برگزار می کند که امسال برای بنیاد هنرهای دفاعی سازمان امور سینمایی برای حفظ آثار و نشر دفاع مقدس انجام می شود. دبیر سانتا و استان ها به هیئت منصفه فرستاده شدند افتخار برگزیده

قلی زاد چهارمین جشنواره فانوس در هفت بخش جداگانه شامل فیلم ، موسیقی و سرود ، هنرهای نمایشی ، هنرهای تجسمی ، تولیدات رادیویی به صورت رایگان و بخش ویژه سردار دهلی برگزار می شود ، که بزرگ و عام قاسم سلیمانی است.

4 و دبیر جشنواره فانوس “امسال ، از 20 آوریل تا 6 ژوئن 1981 ، در صورت لزوم ، و ثبت شده در وب سایت دبیرخانه جشنواره دبیر مرکزی 1779 اثر تحویل داده شد. و هنگامی که آنها بررسی عمومی تقویم خود را انجام ندادند ، و شما را به عنوان نامزد نهایی معرفی کرد: و من در نتیجه گیری درباره تشریفات جلسه ، که قرار است در قالب یک فضیلت برگزار شود ، جلال خواهم گرفت.

اول از همه ، در اطراف جشنواره فانوس در سال 2017 ، در ساری ، استان مازندران برگزار شد ، دوم ، به دلیل عادت به بندرعباس ، استان هرمزگان ، سومین عادت مردم به وسیله شیراز است ، فارس تهران چهارم از هر طرف بود و سفارش داد. فضای مجازی در حال حرکت است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا