اجتماع و خانواده

جزئیات سه تصمیم جدید در زمینه واردات محصولات آرایشی و بهداشتی

Import Health یکی از اعضای هیئت مدیره ، ادویه های آرایشی و بهداشتی و ادویه جات است.

موز احمدزاده در مصاحبه با تی تی آنلاین گفت که این جلسه حتی در هنگام وسوسه نمایندگان آژانس هایی از جمله ستاد مبارزه با قاچاق کالا ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت (سما) ، سازمان غذا و دارو در سازمان بودجه مصرف کنندگان و لورم و بانک مرکزی ، گمرک ، و زندگی و حمایت از کمیسیون محصولات آرایشی و بهداشتی در مورد مسائل مربوط به شورای واردات گزارش داد که اقدام تردید ، ممنوعیت واردات از مواد مختلف ، محصولات و افزودن: “یکی دیگر از کالاهای تقلبی ، غیراستاندارد بدست آمده و قاچاق در کشور. ستاد مبارزه با قاچاق کالا همچنین تأیید کرد که 60٪ محصولات آرایشی وارداتی از سطح فروشگاه به قاچاق منابع وارد می شود.

به همین دلیل سه خروجی ملاقات می کنند که اولین انتخاب برای کالاهای ذخیره شده در گمرک است. از این لحاظ ، همکاری با بانک مرکزی ، وزارت سکوت ، سازمان غذا و داروی آنتیوخوس و حدود 10 میلیون دلار ارزش استفاده در کشتی ها را داشت ، که 20 تا 36 شرکتی که پس از یک سال در گمرکات ذخیره می شوند ، گواه آن است.

واردات واردات اعضای هیئت مدیره انجمن آرایشی و بهداشتی ، ارزی که به آنها داده شده است گفت: “واردات لوازم آرایشی ارز بانکی را که برای صادرات ارز به صورت اعتبار یا موارد دیگر استفاده می کند ارز خارجی دریافت نمی کنید.” این فقط پول برای پرداخت منبع فعلی محموله ها است.

به گفته وی ، در این جلسه تصمیم بر این شد که یک کارگروه تخصصی متشکل از ستاد مبارزه با قاچاق پول و قاچاق کالا و ارز ، سازمان غذا و دارو و کمیسیون لوازم آرایشی بالاترین شورای انتقال دانشگاه و صنعت برای انتقال فناوری و پشتیبانی تولید گام به گام باشد.

سومین نتیجه این جلسه ، احمدزاده اظهار داشت که بخشنامه ممنوعیت مواد آرایشی مرتبط با موضوعات منطقه و ممکن است به عنوان کالاهایی که دارای مزیت رقابتی در طرف دیگر هستند ، تجدید نظر شود ، جایی که ظرفیت تولید مطابق با نیاز بازار مصرف است. یا تقاضای داخلی ، اصلی است که دوباره وارد شود. به سرعت برای بازگشت به سفیران ، کار کارگران ، و ایمان 8000 بیکار وارداتی.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا