استان ها

جزئیات عملیات تروریستی در شاهچراغ به زودی مشخص می‌شود

تی تی آنلاین/پرس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان اینکه عملیات تروریستی شاهچراغ (ع) با یاس و خشم دشمن انجام شد، به زودی از دستگیری عوامل تروریستی و نتیجه این حمله خبر داد. معلوم و اعلام خواهد شد.

اسماعیل محیبی پور چهارشنبه 20 آبان ماه در مراسم تجلیل و معارفه روسای دانشگاه فنی و حرفه ای فارس با توجه به حوادث تروریستی حرم حضرت شاهچراغ (ع) گفت: هفته گذشته یک اتفاق بسیار جدی رخ داد. در استان و دل ما را به درد آورد، در کتاب هایی که در مورد شأن حرم این امامزاده می خوانیم، می بینیم که این مکان پناهگاه معترضان در اعصار مختلف بوده و هیچکس به چنین مکان امنی هجوم نیاورده است. .

مدیر حراست و سیاستمدار استانداری فارس وضعیت امنیتی این منطقه را بسیار مساعد توصیف کرد و گفت: حادثه فاجعه بار اخیر ناشی از عصبانیت دشمن بود چرا که شیراز در اغتشاشات اخیر آرام شد.

محبی پور افزود: مردم باید هوشیار و مراقب این موضوع باشند چرا که به دشمن نمی دهد.

وی با تایید دستگیری اخیر تعدادی از حامیان تروریست ها اعلام کرد: ابعاد و جزئیات دستگیری ها به زودی اعلام می شود.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری فارو نیز اهمیت فراوان فرهنگ سازی های علمی را برای بهبود وضعیت برشمرد و افزود: اگر اصول ریشه های درست تبیین نشود، معلوم نیست عکس العمل های دانشجویان چه چیزی را نشان می دهد.

محبی پور بیان کرد: کارکرد تفکر بسیار مهم و اساسی است و هجمه تحصیلی بسیار مهم است، در عین حال از آنجایی که ایران دارای سرمایه های فراوان و توان و پتانسیل بالایی است، فعالیت های بیشتر در عرصه های علمی را به سمت اهداف بهتر سوق خواهد داد. و ما آن را به شما می دهیم

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس همچنین لزوم اصلاح آسیب های تربیت شخصیت محور در دوران تاج را برشمرد و افزود: پس از یک دوره رکود و افول، رشد مقالات علمی در این حوزه باید ادامه یابد.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا