عمومی

جزئیات ورود نخستین محموله واکسن روسی کرونا به ایران

به گزارش پایگاه خبری پایگاه داده

“دکتر محمدرضا شنساز امپراطور” قبل و بعد از افتخار روسیه بسیار با یکدیگر تماس گرفتند ، اما گیرندگان: “کادر پزشکی ، افراد مسن و بیماران اولین تاج ویژه دریافت کنندگان واکسن هستند.”

رئیس سازمان غذا و دارو افزود: محموله های بعدی واکسن به زودی ارائه می شود. به طور کلی ، اگر بیشتر احتمال دارد که همان مورد را بررسی کند ، قرارداد خود را با طرف روسی به دو میلیون دوز واکسن Sputnik می دهیم.

وی افزود: تاج این دو در همان زمان کم کم هر زمان که باید در واکسن ریخته شود ، واکسنی که برای اولین بار واکسنی که 10 هزار مرد وارد شده باشد ، اجباری است.

در سازمان غذا و دارو افزود: “محموله های بعدی كه آنها به یك سبد كالا دریافت كردند تا طی یك یا دو ماه آینده وارد شوند تا به اندازه مورد نیاز تعداد تولید داخلی ما برسند ، اما بار اصلی تأمین منابع داخلی خواهد بود. واکسن ها “

شانزاز گفت: “ما تنها تاج واکسن روسی نیستیم ، بلکه در اسناد دیگری که شناسایی کرده ایم نیز هستیم.”

“شما خوش شانس هستید ، زیرا این یک آزمایش ، محصول و آزادی ایمنی ، و مصونیت ، و همچنین در مورد نجات کشور است ، و از ایمنی محصول ، انتشار آن قبلا منتشر شده است ، و اسناد گزارش آزمایش دادگاه لانست گفته شده است “، وی با ابراز اطمینان از واکسن های اسپوتنیک روسیه گفت.

رئیس سازمان غذا و دارو افزود: این نکته مهمی که شرایط واردات برای ترجمه واردات برای ما بسیار مهم است. به هر حال ، دمای منبع حداقل منهای 60 درجه زیر صفر Pfizer نیاز دارد ، اما او منابع را در دمای پایین كمتر از 20 درجه انتخاب كرد ، به طوری كه همان واكسن روسی است كه به راحتی در فریزرهای آزمایشگاهی ذخیره شود.

وی افزود: جزئیات دریافت کنندگان واکسن در Glory روسی “T-Tech” ثبت شده است که ما این سیستم را می شناسیم ، بنابراین هر فرد واکسن دریافت کرده است. از این به بعد ، ما باید در مورد شبکه توزیع این واکسن ها با مردم صحبت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا