ورزش

جلسه ۵ ساعته مخبر و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان‌های مازندران و خوزستان

رئیس‌جمهور اول صبح و بعدازظهر امروز در نشست‌های جداگانه با نمایندگان استان‌های مازندران و خوزستان، مسائل و مشکلات استان‌های مختلف را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، گروه سیاست محمد مخبر اولین رئیس جمهور صبح و بعدازظهر امروز در نشست های جداگانه ای با استانداران مازندران و خوزستان به بررسی مسائل و مشکلات استان های مختلف این استان ها پرداخت.

وی در این دیدارها بر اجرای تمامی مصوبات سفرهای استانی استاندار و پیگیری دقیق مشکلات و مسائل مردم در شهرهای مختلف تاکید کرد.

در دیدار با نمایندگان استان مازندران، فهرست توجه به اقتصاد دریایی، کشاورزی و گردشگری در این استان را حائز اهمیت دانست و گفت: لازم است برنامه ریزی دقیق و منسجمی برای توسعه این استان ها لحاظ شود. سه. در تدوین برنامه هفتم مشارکت داشت.

رئیس‌جمهور اول همچنین سرمایه‌گذاری و ایجاد تحول در صنایع را در استان مازندران برشمرد و خاطرنشان کرد: متأسفانه کار صنعت در استان مازندران مغفول مانده است و باید روی تحول تمرکز جدی داشت. از صنایع کشاورزی در. این استان چیزها

وی اهتمام ویژه دولت را برای پیگیری و اجرای دقیق مصوبات سفرهای رئیس جمهور استان اعلام کرد و افزود: دولت متعهد به اجرای مصوبات سفرهای استانی و تخصیص اعتبارات و منابع مالی مربوطه است. این آزمایشات را ادامه می دهد.

این نویسنده با اشاره به گزارش رهبر مازندران در خصوص اقدامات انجام شده برای حل معضل بیابان این استان و مشکلات مربوط به تملک مرکبات گفت: خوشبختانه برنامه ریزی های خوبی در این راستا انجام شده و دولت تدبیر و امید خواهد کرد. بودن. حل کامل این مشکلات را با جدیت پیگیری کنیم.

وی با تکذیب اینکه دولت برنامه و اقدامات کلانی در حوزه مسکن و کار انجام داده است، گفت: برای حوزه کاری با در نظر گرفتن منابع و اعتبارات مالی مناسب برای اجرای سازوکار برای هزینه در انواع خرد، متوسط ​​و کار خانگی.

مخبر در دیدار با نمایندگان استان خوزستان این استان را یک وظیفه مهم و ملی عنوان کرد و گفت: استان خوزستان با وجود منابع متعدد و گسترده در مناطق مختلف نباید دچار بیکاری و فقر شود.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر کشور و تلاش فراوان دشمن برای حمله به ایران گفت: کمک غرب در حوادث اخیر کشور در طول تاریخ بی سابقه است.

این گزارش اقتصاد دریایی را یکی از مزیت های این کشور برشمرده و نشان می دهد: ایران 2700 کیلومتر خط ساحلی و 400 کیلومتر راه دسترسی به اقیانوس دارد.

رئیس جمهور اول با نشان دادن لزوم ایجاد مشاغل جدید در این حوزه، افزود: برنامه دولت برای ایجاد شهرهای پتروشیمی و شهرهای مولد کشاورزی می تواند امکان اشتغالزایی در این حوزه را افزایش دهد.

وی با امتناع از مخفی نگه داشتن مسائل و مشکلات اصلی استان خوزستان از کسی، از نمایندگان استان خواست تا پیشنهادات کلیدی و راهگشا را برای ایجاد تحولات جدی در استان خوزستان تعیین کنند تا این پیشنهادات در فهرست قانون قرار گیرد. دستور جلسه. دولت.

پایان پیام/

دکمه بازگشت به بالا