اجتماع و خانواده

جمعیت رو به کاهش کودکان کشور/هشدار نسبت به کم توجهی به سلامت کودکان

به گفته یک جمعیت شناس ، طبق آمار سال 1995 ، تقریباً 7 میلیون کودک در محدوده سنی صفر تا چهار سال و حدود 6 میلیون و 400 هزار کودک در محدوده سنی از پنج تا 10 سال در کشور وجود دارد ، که دلیل این بالاتر بودن است تعداد بچه های سن او چهار نفر نیست. در مقایسه با کودکان پنج تا 10 ساله تماس در شصت سال ازدواج در میان آنها محاسبه شده است ، اما جمعیت عمومی کشور در حال کاهش است.

شهلا کاظمیپور که در مصاحبه و تی تی آنلاین در همان زمان “روز جهانی کودک” و تأکید کرد که به دلیل کاهش باروری جمعیت کودک نسبت به سالهای گذشته یا بالاتر ، طبق آمار سال 1995 ، نود و شش کودک زیر 10 سال حدود 13 میلیون و 500 هزار نفر است. معادل 17٪ از کل جمعیت.

وی گفت: همچنین تعداد کودکان 51 درصد معادل 6 میلیون و 900 هزار نفر و جمعیت دختران از 49 درصد معادل 6 میلیون و 600 هزار نفر است. ”

حدود 2٪ کودکان مدرسه ای هستند

حدود 500000 نامه در کشور

طبق گفته های كاظمی پور ، تقریباً پنج میلیون نفر از كل كودكان دبستان و حدود 2٪ كل جمعیت از تحصیلات ابتدایی محروم هستند و به دلایل مختلف مانند مناطق صعب العبور ، فقر مطلق و غیره ، به مدرسه نمی روند. . به نوبه خود ، بازی پسران و از این رو کیفیت آموزش ، کفایت قزل آلا ممکن است در تمام ورودی ها باشد.

وی افزود: “علی رغم قانون آموزش عمومی ، كه طبق آن همه كودكان برای اولین بار می توانند در پایان سال تحصیلی تحصیل كنند ، اما حدود 500000 كودك بی سواد هنوز در كشور هستند.”

بخش دیگر جمعیت شناس گفتار نشان از وقار و شرافت تغذیه کودک و “عدم موفقیت ، ما شاهد مقدار آزمایش تغذیه مراقبت های بهداشتی هستیم که باید یک سال پس از سال آزاد شود ، اگر جمعیت جوانی ، سالم و در حال رشد هستیم ، توجه بیشتر به کودکان است.

تهرانی ها 70٪ کودکان خود را تنبیه می کنند.

وی به تحقیقات انجام شده در دهه 1980 در مورد مجازات والدین اشاره کرد و افزود: طبق این تحقیقات ، حدود 70 درصد خانواده های تهرانی فرزندان خود را که تاکنون در قسمت دوم درد متناسب بودند ، تنبیه فیزیکی می کنند. مجازات ها

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا