بین الملل

جنگ‌طلبی رویکرد تغییرناپذیر ساختار سیاسی آمریکا است/گزینه بایدن برای مدیریت پنتاگون یعنی بله به جنگ‌طلبی

ماركوس توماس در ادامه گفت كه جنگلها ، در كتابهاي تاريخ ، اراده آزاد ، و به شوخي گفت كه “آنها رها نمي شوند كه به جان مك كين (سياست مداري جمهوريخواه) رأي دهند”. متأسفانه ، وودز گفت که اطمینان دارد و یک بار دیگر در واشنگتن جنگ طلبی و سیاست ها را نشان داد.

از شهر جنرال استین

گزینه بایدن برای وزارت دفاع سابقه جنگ در لیبی و سوریه را دارد

وی در ادامه گفت که آستین رهبر ستاد دولت اوباما در امپراتوری مرکزی ایالات متحده بود. در آن زمان ، حیوانات در جنگ علیه لیبی دروغ وارد ایالات متحده شدند و از طرح تغییر رژیم در سوریه و تسلیح گروه های تروریستی پیروی می کنند. به محض اینکه آنها برای فرماندهان نظامی تازه به نظر می رسیدند ، آستین به هیئت مدیره شرکت ماهیت تاریخ نظامی پیوست. به عبارت دیگر ، به نظر می رسد آستین “کار درستی است” ، شرکتهای نظامی و صنعتی واشنگتن و جنگجویانی که می بینند یک خوشبختی ابدی زیباست.


بیشتر بخوانید:

جنگ بایدن عراق به تصمیم گیرنده کمک می کند / “دیک” کیست و نظرات وی چیست؟


پاول ، با این حال هنوز هم بدتر است. مرجع دفاع ملی (NDA) با تصحیح قانون اصلاح محدودیت اختیارات رئیس جمهور در خروج نیروهای آمریکایی از اروپا و افغانستان. این قانون با پیشنهاد چین ، لیز و دیک و دختر مشهور وی منحل شد و اصلاحیه تضمین کرد که تاریخ طولانی جنگ آمریکا به طور نامحدود.

به گفته پاول ، ائتلافی از رئیس مبارزان جمهوری خواه و دموکرات هنگامی که 90 دقیقه نیروهای آمریکایی را از افغانستان و جاهای دیگر خارج کنند ، دونالد ترامپ را امتحان کردند و تلاش کردند تا ترامپ را محدود کنند ، زیرا قانون متمایل به این اصلاحیه است.

نیروهای آمریکایی

تغییر مواد جنگی آمریکا در این جنبش ، رئیس جمهور را متوقف نخواهد کرد

و اشعیا دوباره گفت ، حلقه ای كه می تواند در هر زمان رئیس كنگره جنگ باشد كه او ایمان داشته باشد ، و ، در هر زمان و بدون هیچ گونه اعلانی كه به او داده شود ، كه اگر جسارت به رئیس جمهور جنگ داشته باشد ، در نهایت ، و در مسیر من قرار نمی گیرد. این اقدام ریا ریاست جمهوری است.

اسکندریه ، یک سیاستمدار ماهر واقع شده است ، مطابق قانون اساسی رئیس جمهور ، رئیس و فرمانده ، رئیس نیروهای مسلح ایالات متحده و بنابراین ، به نظر می رسد که قدرت جابجایی نیرو را دارد. آسان برای رئیس جمهور برای پایان دادن به آغاز جنگ دشوار است.

پاول ادعا می کند که البته اکنون در حال کاندید شدن در سمت ریاست جمهوری کاندیداهای صلح طلب آمریکایی است که تعداد زیادی از مردم از جنگ های بی پایان رنج می برند ، ماشین جنگی ایالات متحده که راه پیشرفت خواهد بود.

پیام آخر / (4) 155 /

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا