استان ها

حباب اقتصادی شکسته می شود/ رشد ۱۴ درصدی صادرات در مازندران

عبدالله در مصاحبه با مهاجر خبرنگار عاشق این اتفاق در سال 1997 افتاد ، وقتی كه اقتصاد پیش بینی كرده است كه اعتماد به ما باید برای حل گره با دندان هایمان محقق شود؟ “، می گوید.” مشکلات اقتصادی ما حادتر از سایرین است که برای ما تصمیم بگیرند. “

و اگر تصمیمات صحیحی گرفته شود و جهان ایالات متحده را تحریم کند و این تأثیری در ما ندارد ، اضافه می کنیم که شروع به وجود می آورد زیرا هیچ اساسی برای حوزه سیاست اقتصادی دولت وجود نداشت.

جایی که نمایش های خصوصی مهاجر به دولت توصیه کرده است “در برنامه های دولت برای خسارات ناشی از بخش های اقتصادی”.


4 هزار و 200 تومان و ارزی که در آن وکیل / دولت به اشتباه رفته است

در اتاق بازرگانی مازندران گفت: خودمحور بودن در نگاه اقتصادی و نگاه شخصی به تخصص اقتصادی باعث ایجاد مشکلات در بخش اقتصادی در کشور می شود و به نرخ ارز (4) 200 تومان می رود و گفت (4) 200 تومان ارز است. این روشن است ، و اساس نظر کارشناسان ، و بخش اقتصادی ، و این واقعیت است که اطلاعات موجود در این بخش می تواند در زمینه بازار کار مفید باشد.

وی گفت: در عمل می توان از مشاوره بخش خصوصی استفاده بهتری کرد و گفت: “پولیس ارز ثانویه نیز به طور ناقص اجرا شده و بازار را ملتهب کرده است.”

شخصیت نومیزاتیس به عنوان بازار فرصت مهاجر بازار برای خشونت توصیف کرد و گفت: “در حال حاضر پولی برای فروش دلار وجود ندارد و آن حباب اقتصادی در بازار است.”

گذشته از اینکه شیوه دریافت خسارت از سوی دولت ، روابط در حوزه اقتصاد ، با ایجاد یک استراحت مداخله ، گزارشی است که می گویند ، فساد خود آنها ، اجاره آنهاست و به دنبال شناخت هستند. اعتماد

از رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفته شده است: “امروز اگر وجود نداشته باشد ، و رویارویی با یکدیگر نباشد ، زیرا سیستم پشتیبانی آنها از همه دولت و بخش خصوصی است و باید یک واحد تشریفات ایجاد شود.”

وی با اجرای ماده 44 گفت: “اگر این اصل اجرا شد و شاهد درگیری های زیادی در زمینه اقتصادی نبوده و اشتباهات موجود در این یک فضا برای اجاره و حریص فراهم می شود.”

وی با اشاره به تأخیر و تحریم و توافق نامه بورجا ، تأخیر را به اولین متولد غیر ارز و واردات کالاها و سایر موارد به اقتصاد اشاره کرد و گفت: توافق نامه بورجا بسیار مثبت و ضروری است. “ایالات متحده در توافق و تحریم ها و در این شرایط بازنده است.” ریشه ها باید فاسد شوند ، خشک شده و با آنها برخورد می شوند.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران در بالا اعتماد به دولت را در بخش خصوصی و مردم بازگرداند و مدیران سستی را از بین می برد.

عبدالله مهاجر با اشاره به نگاه اقتصادی استاندار مازندران ، اظهار داشت: همه ما باید تلاش کنیم تا مابقی بار مالی را به مقصد برسانیم و پیشنهاد افق صادراتی 3 میلیارد دلاری استان برای برنامه ششم توسعه است. توسط مصرف کننده. “


رشد 14٪ سه ماهه صادرات در مازندران

وی با اشاره به اینکه اکنون در افق ممکن است نتیجه استان باشد ، گفت: برای حل مشکلات باید نقاط قوت و ضعف را شناسایی کرد و در مقابل این هدف قرار داد.

از رئیس اتاق بازرگانی استان مازندران از بسته اقتصادی آمادگی خبر داد و گفت: “در چهار ماه نخست امسال میزان صادرات و صادرات استان نیز به 14٪ افزایش یافت و به 154 میلیون دلار رسید.”

وی با تقدیر از حساسیت فرماندار نسبت به جدی اقتصادی اظهار داشت: “هر هفته در مشکلات خصوصی و کشش حساب می شود و بسیاری از آنها در مواردی است که قبلاً ذکر شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا