استان ها

حدادی: آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی منتظر پاسخ جنایت خود باشند

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از رژیم غاصب صهیونیستی گرفته که در غزه شکست سنگینی خورده تا آمریکا دست به این حمله تروریستی علیه مردم مظلوم  زدند و باید منتظر پاسخ سخت جنایت خود باشند.

علی حدادی در گفت وگو با تی تی آنلاین، ضمن محکومیت حادثه تروریستی در کرمان، بیان کرد: آنچه که محور موضوع است، سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی است. حاج قاسم با تقویت جبهه مقاومت و دفاع از مردم مظلوم چه در عراق و چه در سوریه و چه در مناطق مختلف گام برمی داشت.

وی ادامه داد: حاج قاسم به دنبال حمایت از مردم مظلوم در نقاط مختلف بود، به همین دلیل بود که آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی حاج قاسم را به شهادت رساندند اما حتی بعد از شهادت حاج قاسم نیز ترس و وحشت دارند چراکه بعد از گذشت چهار سال بازهم مردم با عشق و علاقه و روحیه دفاع از محور مقاومت در صحنه حضور پیدا کردند.

نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی از رژیم غاصب صهیونیستی گرفته که در غزه شکست سنگینی خورده تا آمریکا دست به این جنایت و حرکت تروریستی علیه مردم مظلومی زدند که بی دفاع بودند. زنان، کودکان و مردانی که به شهادت رسیدند چه گناهی داشتند؟ رژیم صهیونیستی و آمریکا باید منتظر پاسخ محکمی به دنبال این حرکت جنایتکارانه خود باشند.

حدادی گفت: امروز ملت های جهان علیه رژیم صهیونیستی به پاخاستند و دیگر امپراطور رسانه ای غرب توان این را ندارد که واقعیت ها را وارونه جلوه دهد. مردم دنیا به ماهیت جنایتکارانه رژیم صهیونیستی پی برده اند و قطعا عاملان و آمران این جنایت پاسخ محکی خواهند گرفت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا