استان ها

حدود یک سوم راه های استان سمنان نیاز به بازسازی دارد

شاهرود – یکی از موضوعات مهم در کاهش تصادفات و بهبود خدمات ، سومین تعداد بیشتر جاده ها در استان سمیان ، بهسازی جاده ها و کمبود بودجه برای فصل ترکیبی آنها است.

خبرگزاری آنلاینگروه استانها: بیش از 60٪ از مسیر 6،7 کیلومتری تهران و مشهد در استان سمینین واقع شده است. این استان همچنین 3 ، 78،784 کیلومتر راه شهری و روستایی دارد که 8.5 درصد از کل تعداد ایران اسلامی را تشکیل می دهد. طرف تحمل در این زمینه این است که یک سوم از این جاده ها نیاز به بازسازی دارند و این امر مستلزم ده ها میلیارد دلار است.

هزینه ساخت و یا بهسازی راه ها برای هر کیلومتر راه در استان سمنان روز به روز پر سر و صدا است و طبق گفته مدیر راه و ترافیک استان سمنان ، برای نوسازی ماشین آلات راهسازی میلیارد ها اعتبار مورد نیاز است. به ویژه نگهداری جاده ، معادله سه بعدی ایجاد می کند که نیاز به مدیریت دقیق دارد.

از بین کلیه مسائل مربوط به جاده و ترافیک ، اما از بین بردن نقاط مهم حوادث ، کمک به بازگشایی معابر در صورت بروز حادثه و اجرای ایمن پروژه ها ، مدیریت راه ها در استان سمنان را پیچیده تر خواهد کرد. در سالهای اخیر حوادث بی شماری رخ داده است که در این زمینه اتهاماتی صورت گرفته است ، یا نیمی از خطاها طبق گزارشات پلیس در این جاده قرار داده شده است که طبق گفته برخی منابع ، بسیاری از مدیران راه و شهرسازی باعث شده است تا در دادگستری به دنبال جواب باشند.

کد N1927372

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا