ورزش

حذف حاجی موسائی در روز ششم مسابقات

حذف حاجی موسایی در روز ششم مسابقات

مهدی حاجی موسایی پس از شکست در مبارزه مقابل حریف چینی خود بازنشسته شد.

آژانس محبوب به نقل از تی تی آنلاین; بیست و پنجمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان روز دوشنبه 2 آبان ماه با حضور 755 تکواندوکار از 120 کشور جهان در شهر گوادالاخارای مکزیک در سالن “متروپولیتن” و در ششمین روز این مسابقات برگزار شد. روز شنبه 7 آبان ماه مهدی حاجی موسایی تنها نماینده ایران بود.

حاجی موسایی در وزن 54- کیلوگرم در اولین چهره خود به استراحت برده شد و در اولین مسابقه خود به مصاف ژائو شیائو از چین رفت و در دیداری نزدیک با نتیجه 2 بر یک شکست خورد. در دور اول حاجی موسایی پیروز شد اما در دو دور بعد با نتیجه 4 بر 3 و 8 بر 2 شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

حررضا کلهر در وزن 68- کیلوگرم، مهران هزارداری در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم موفق به کسب 3 مدال برنز شدند. متین رضایی در وزن 63- کیلوگرم، ابوالفضل عباسی در وزن 87- کیلوگرم، غزل سلطانی در وزن 49- کیلوگرم، ناهید کیانی در وزن 57- کیلوگرم، نرگس میرنواللهی در وزن 62- کیلوگرم، زینب اسماعیلی در وزن 67- کیلوگرم و اکرم خدابنده آنها در وزن 73+ کیلوگرم به رقبای خود باختند.

هدایت تیم ملی تکواندو بانوان با سرمربیگری مینو مداح. ندا زارع و مهروز ساعی به عنوان مربی او را همراهی می کنند. در گروه مردان بیژن مقانلو سرمربی و مسعود حاجی زواره و نعیمه خواجوی مربیان کشوری هستند.

پایان پیام //

آیا این خبر مفید است؟

در نتیجه 0 حق رای به نفع و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا