فرهنگ و هنر

حراج نقاشی آبرنگ اثر «ون‌گوگ»

در اولین نقاشان مشهور نقاش هلندی ون گوگ طعم کارشناسی را در حراجی فروخته نمی کند.

به گزارش تی تی آنلاین ، تابلوی “آسیاب بادی در نزدیکی لاهه” ، ساخته ون گوگ ، نقاش معروف امپرسیونیست ، نیویورک ، در نیویورک به حراج گذاشته شده است.

این نقاشی که در ژوئیه 1882 خلق شد ، یکی از اولین هنرمندانی است که آبرنگ به فروش رسانده و در 8 دسامبر تخمین زده شد که 2 تا 3 میلیون دلار تخمین زده شده است.

به عنوان مثال ، دو علامت رنگی در خارج از ساختمان ونوگوگ برادر Theo. علاوه بر این ، اگرچه او به ما هشدار می دهد ، در آسیاب های معمولی به زبان آلمانی با WORKS DON IN نقاشی های منظره همچنین مشخص می کند که حذف نقطه برای کشیدن آنها به زمینی که به تلاش مردها و دیگران در بالای آسیاب داده شده است.

نقاشی “لندن در آسیاب بادی” تنها یک بار در سال 1961 در آمستردام به نمایش گذاشته شد. اثری که آنها همیشه در مجموعه های خصوصی نگهداری می شوند ، در سال 1984 دیده شد که وی در حراج مالیات مستقر در سوتبی نیویورک فروخت.

در سال 2015 ، این اثر در کریستی به قیمت 3.6 میلیون دلار فروخته شد.

ونسان ون گوگ ، نقاش مشهور هلندی ، به عنوان یکی از تأثیرگذارترین نقاشان پسامپرسیونیست شناخته شد. وی در تاریخ 30 آوریل 1853 در ایالت برابانت نزدیک مرز بلژیک در هلند به دنیا آمد. مشهورترین آثار او در آخرین ساعات زندگی برخی افراد از هر سه سال خلق شده اند.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا