حوادث

حریق در مجتمع طلاسازی در بازار تهران

آفتابنیوز :

سید جلال ملکی در مصاحبه با یاهو! در مورد جزئیات این حادثه گفت: ساعت ١٠:١١ دقیقه در صبح روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در محدوده بازار تهران ، خیابان ژوئن ١۵-تکیه دولت به سیستم ١٣۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله دو ایستگاه به همراه خودروهای حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: محل حادثه ساختمان چهار طبقه با کاربری کارگاه های طلاسازی و جواهر بود که در طبقه منفی یک این ساختمان که یک کارگاه آموزشی در مورد شش متری دچار حریق شده بود. این محل کاملا شعله ور و آن بود که در آن کارگاه های آموزشی از سیلندر گاز استفاده می شود. ١١دستگاه سیلندر در این محل وجود دارد که برخی از آنها کاملا ریخته شده بود و هر لحظه امکان انفجار آنها آن را انجام داد.

حریق در مجتمع طلاسازی در بازار تهران

ملکی گفت: آتش نشانان همچنین تخلیه مغازه ها و اطراف ساختمان امن وزارت امور خارجه لازم انجام می شود گفت: گروه دیگری از آتش نشانان نیز با احتیاط به زیرزمین وارد شدند و به خاموش کردن آتش اقدام. خوشبختانه این حادثه خسارت جانی در رد و آتش به سرعت به ساحل است.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ، نیروهای این سازمان در حال حاضر مشغول لکه گیری محل حادثه هستند و سیلندر نیز در داخل کارگاه خارج و به مکانی امن منتقل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا