اجتماع و خانواده

حضور زاکانی در میان رانندگان معترض اتوبوس/ تشکیل کمیته شش‌نفره برای بررسی افزایش حقوق‌ها

تهران توضیحات عمده ای به معترضان به افزایش حقوق رانندگان اتوبوس داده است.

به گزارش تی تی آنلاین، علیرضا زاکانی عصر امروز (دوشنبه 26 اردیبهشت) در گفت و گو با کانون مدیران واحد، اظهار کرد: درآمد دولت از این محل کاهش یافته و شرکت های وابسته به وزارتخانه های خود و ضریب آنها 10 درصد کاهش یافته است، اما هنوز چیزی کاهش یافته است. در مورد مؤسسات عمومی که یکی از آنها شهرداری است تأسیس شده است.

او گفت: من تعجب نمی کنم. در این مورد گفت که یک گروه شش نفره تشکیل شد.

وی در پاسخ به اعتراض جمعی از کارگران مبنی بر اینکه ما نظر داریم، گفت: بنده می گویم این سوال سه بار پشت میز جلسه مطرح شده و سازمان تامین اجتماعی ذی نفعان شرکت های خود را اعلام کرده است. ضریب آن 10″ چند درصد است. اما در مورد نهادهای دولتی چیزی اعلام نشد.

نایب السلطنه خطاب به رانندگان اتوبوس معترض گفت: من دارم صحبت می کنم، من برادر شما هستم و حقیقت را می گویم.

وی گفت: شهردار تهران به شما قول می دهم و موظفم گره زندگی شما را باز کنم. این موضوع سر جای خودش است». اما من در سه جلسه پانل و یک گروه شش نفره تشکیل شده ام و این تحقیق و تفحص است و رئیس نظام حقوقی نیز رئیس این گروه است و مدیر برنامه های سازمان نیز یکی از اعضای این گروه است. مطالعات. این موضوع است

به گزارش تی تی آنلاین، عصر امروز (سه شنبه 26 اردیبهشت) جمعی از رانندگان نسبت به افزایش حقوق اعتراض کردند و شهردار تهران برنامه های خود را برای حضور در انتخابات شهرداری لغو و به جمع معترضان پیوست.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا