ورزش

حضور وزیر ورزش و جوانان در “جشن عاطفه‌های فرزندان خدا”

وزیر ورزش و جوانان درخصوص حضور خود در مراسم “جشن عاطفه‌های فرزندان خدا” گفت: یکی از بهترین‌های روزهای عمرم بود چون در این جمع حضور پیدا کردم. من با این مجموعه آشنایی داشتم و خدمات زیادی در عرصه ورزش و خدمت به مردم تنگدست این منطقه دارند.

به گزارش تی تی آنلاین و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، در آستانه سال نو و فرارسیدن ماه مبارک جشن “عاطفه‌های فرزندان خدا” توسط محمد محمودی، پیشکسوت کشتی کشورمان برگزار شد.

این جشن که طی دوره‌ها و مناسبت‌های مختلف برگزار می‌شود، طی آن به هزاران یتیم ارزاق داده می‌شود.

کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان با حضور در این مراسم با محمد محمودی، یکی از بانیان این کار خیرخواهانه و دیگر پیشکسوتان ورزش کشور دیدار کرد.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص حضور خود در این مراسم گفت: یکی از بهترین‌های روزهای عمرم بود چون در این جمع حضور پیدا کردم. من با این مجموعه آشنایی داشتم و خدمات زیادی در عرصه ورزش و خدمت به مردم تنگدست این منطقه دارند.

او ادامه داد: این اتفاق باعث خوشحالی مردم شده است و یکی از مسئولیت‌های اجتماعی جامعه ورزش، اقداماتی است که در قالب کارهای مختلف و به این شکل صورت می‌گیرد.

هاشمی خاطرنشان کرد: خیلی‌ها پشت صحنه هستند و نمی‌خواهند اسم‌شان فاش شود. من از همه دست‌اندرکاران این مجموعه تشکر می‌کنم و امیدوارم هیچ تنگدست دیگری در اینجا حضور نداشته باشد.

وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: ذات ورزش همین است و نمود صحبت‌های مقام معظم رهبری در خصوص ورزش پهلوانی، در اینجا آشکار می‌شود. نام تختی به خاطر همین اقدامات زنده مانده و هر چه برای مردم کار انجام دهیم، کم است. این‌ افراد به ما عزت می‌دهند و امیدوارم این جمع پاینده باشد و خوشحال شدم در این جمع حضور پیدا کردم.

انتهای پیام

تیم خبری ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر بهبود فنی و تکنیکی در ورزش‌های رزمی. با به اشتراک گذاری راهنمایی‌ها و تمریناتی برای بهبود تکنیک‌ها و مهارت‌های رزمی، هدفمندی خود را در توسعه تکنیک و استعداد رزمی قرار می‌دهم. همراه با من را بپذیرید و به دنیای رزمی پیوسته و بهترین خود را نشان دهید.
دکمه بازگشت به بالا