حوادث

حضور پلیس، سارقان مسلح طلافروشی را ناکام گذاشت/ زورگیری از زنان در نازی‌آباد

جانشین فرماندهی انتظامی از عدم وقوع سرقت طلافروشی پس از رسیدن به موقع ماموران به محل خبر داد.

به گزارش تی تی آنلاین، سرهنگ محمدقاسم طرهانی به تشریح سه مورد در مجموعه پلیس پیشگیری در شبانه روز گذشته پرداخت و گفت: اولین مورد مربوط به سرقت از طلافروشی است. روز گذشته ماموران کلانتری جوادیه در حال گشت زنی در محله تهرانپارس بودند که مشکوک شدند خودرویی با پنج سرنشین مقابل یکی از طلافروشی ها توقف کرده و به طلافروشی دستبرد زده و رفتار آنها را زیر نظر گرفته اند.

در همین زمان ماموران با مشاهده چهار مرد سوار بر خودروی پیاده به سمت طلافروشی و اسلحه، به سرعت وارد طلافروشی شدند و متهم با مشاهده مأموران در نزدیکی محل متواری شد. در بررسی شماره پلاک خودروی مسروقه مشخص شد خودروی سرقتی است که ساعتی بعد رها شده در یکی دیگر از خیابان های تهران، پارس کشف شد.

به گفته طرهانی، طرح و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سارقان ادامه دارد.

فروش داروی اقلام مسروقه

جانشین رئیس پلیس راهور پایتخت از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر به اتهام دریافت اموال مسروقه خبر داد و گفت: متهم اموال را از آنها گرفته تا در اختیار معتادان قرار دهد. با دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت لوازم داخلی فروشنده در یکی از پارک های محله شهرک غرب، رسیدگی به این پرونده در دستور کار ماموران قرار گرفت.

ادامه داد: ایستگاه های هدف در مناطق آلوده افزایش یافت و در نهایت ماموران موفق شدند متهم را در حالی دستگیر کنند که موتور خودرو مسروقه را خریداری و به مقر پلیس منتقل کردند.

معاون پیشگیری پلیس راهور تهران با بیان اینکه سارق در این عملیات متواری شد، گفت: فروشنده مواد مخدر به مقر انتظامی آورده و طی آن شش پ. انواع بسته بندی مواد مخدر موجود برای فروش از وی کشف و ضبط شد. تحقیقات اولیه همچنین از کوله پشتی این مرد 6 نوع خودرو مسروقه کشف شد که در تحقیقات پلیسی به جرم خود مبنی بر خرید و فروش مواد مخدر در ازای دریافت وسایل سرقتی اعتراف کرد.

دستگیری 2 مهاجم در نازی آباد

طرهانی همچنین از دستگیری دو زورگیر که با تهدید به سلاح سرد اقدام به ربودن زنان کرده بودند، خبر داد و گفت: پس از وقوع چندین مورد تهدید مکرر زنان با سلاح سرد، شب زنده داری های هدفمند آغاز شد تا اینکه دیروز در کلانتری نازی آباد در حوالی. آنها موتورسیکلت Elogium و یک مسافر زن ترک را متقاعد کننده دیدند و بلافاصله وارد عمل شدند.

وی با بیان اینکه سارقان به همراه ماموران با مشاهده آنها به سرعت سوار بر دوچرخه متواری شدند، گفت: ماموران با اطلاع به کلانتری متهمان را با اجرای طرح مهار و پس از مدتی دستگیری آنها را با هر دو موتورسیکلت به همراه داشتند. مرکز فرماندهی به پلیس منتقل شدند.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران با تایید 42 و 45 سال سن متهمان گفت: این افراد تحت بازجویی قرار گرفتند و در تحقیقات اولیه به زورگیری زنان با سلاح سرد اعتراف کردند.

«اخبار امروز پلیس»:

تصرف ماشین سنگین در شمال تهران

دستگیری سارق 400 هزار دلاری در تهران

کشف 55 هزار لیتر سوخت تقلبی در جنوب تهران

توضیحات پلیس پایتخت درباره تیراندازی در بلوار میرداماد/سرقت دلار ناکام ماند

طرهانی افزود: برای متهم دستگیر شده در این سه پرونده به طور جداگانه پرونده تشکیل و برای ادامه روند رسیدگی به جرم به دادسرا ارسال شد. اما تحقیقات دیگری در این مورد در حال انجام است.

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا