اجتماع و خانواده

حق شناس: نباید با صندوق رأی قهر کرد

کمیسیون تاریخ اجتماعی در رأس ، و تاریخ انتخابات ، و علت دعوت مردم از شهر برای شرکت در تهران تأکید کرد که شورای صندوق های رای گیری به گونه ای نیست که او به تصدیق رضایت برسد.

به گزارش تی تی آنلاین ، محمد جواد حق شناس پس از انداختن رأی خود حسنیه جماران را در جعبه جستجو بدست آورد و می گوید: “برای شروع او از صندوق رأی حمایت کرد یعنی انتخاب و دفاع از حق و انتخاب.” بنابراین ، برای کسانی که رنج می برند عصبانی از صندوق های رای ، حق رای دادن و رأی دادن به قربانی و ناامیدی نیست ، و گلدان در مقطع کارشناسی نیست.

حق شناس با انتقاد از اسقف های ابزار برای برگزاری انتخابات گفت: در انتخابات و روند انتخابات برنامه های مطالعاتی ایالتی کرسی برای برخی از نامزدهای رد صلاحیت شده وجود ندارد. یکی از نامزدهای انتخابات شورای شهر به دلیل بدشانسی آنها.

وی گفت ، “حتی پس از همه اینها ، شما ممکن است هر روز در انتخابات شرکت کنید و دیگران را به شرکت در انتخابات تشویق کنید ، به طوری که انشاالله امروز ، هدف خود را نرساند و کار آرا votes را بسیار عالی انجام دهد.”

حق شناس با تأکید بر اینکه اکنون اهمیت ویژه ای در انتخابات و حق تعیین سرنوشت جمهوری اسلامی ایران دارد ، گفت: “امروز یک نظام مراقبت در جمهوری است.” من از مردم دعوت می کنم دیگران را برای شرکت در انتخابات دعوت کنند ، تا ساعات پایانی رأی گیری توسط انسان برای ایجاد حداقل ده رأی ، و سرانجام افرادی به شورای شهر و دستگاه های ریاست جمهوری نزدیک می شوند که به نظرات نزدیکتر باشند ..

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا