اجتماع و خانواده

حل مشکل پرداخت اضافه کاری و ماموریت در دستگاه های دولتی از محل درآمدهای مالیاتی

طراحي و مديريت ، رئيس سازمان خود كشور را در حل مشكل پرداخت مأموريت هاي اضافه كار و م agenciesسسات دولتي در ماليات بر درآمد تا پايان سال جاري اعلام كرد.

تی تی آنلاین در مصاحبه ای ، مسعود شفیعی وی با بیان روند پرداخت حقوق ادارات دولتی در استان تهران گفت: امسال به دلیل محدودیت های بودجه قادر به پرداخت تاخیرهای مجوز توسعه دهنده نخواهیم بود و حق پرداخت اضافه کاری ، هزینه های توسعه دهنده ماموریت و سایر هزینه ها برای شما محفوظ نیست. هیچ مدیر اجرایی در سال جاری پرداخت نمی شود.

وی افزود: با توجه به كاهش هزینه اعتقاد ندارد كه آنها تلاش می كنند این مسئله را در زمینه افزایش درآمد مالیاتی با مخالفت حل كنند كه می توان نتیجه گرفت كه مفهوم بودجه توسعه كشور و سازمان ، ما قادر به پرداخت سایر هزینه ها خواهیم بود. بدون هیچ تردیدی ، به نظر نمی رسد که این مسئله ایجاد شده باشد. “مشکلی که از اواخر سال است قابل حل است ؛ اگر او بتواند پول پرداخت کند ، اوقات فراغت ، کارایی کارکنان مأموریت ها ، هزینه ها و موارد دیگر را صرف می کند.

بخش دیگر سخنرانی ، شفیع برای رذایل بزرگ و تهران و اقدامات پیشگیرانه در زمینه حوادث طبیعی ، به ویژه جنبش وی افزود: “با توجه به شأن آماده سازی و برنامه ریزی برای مقابله با بلایای طبیعی مانند زلزله ، تهران دستور داده شد”. اعضای گروه کاری اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه مورد بررسی قرار می گیرند.

وی ادامه داد: به طور کلی ، مسائل و جرایم استان تهران و اقدامات پیشگیرانه در زمینه زلزله به طور دائم در دستور کار شورای برنامه ریزی و توسعه در استان قرار دارد “این امر گاهی اتفاق می افتد و نتایج بررسی و تحلیل می شود.

شفیع این واژه ها را اضافه كرد: شورا همچنین تصمیم گرفت که کارگروه زیرساخت برنامه ریزی و توسعه.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا