اجتماع و خانواده

حمایت سازمان وزش شهرداری تهران از استارت‌آپ های ورزشی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از تنش هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با موضوع «ورزش شهری» خبر داد و گفت: از همه شرکت های علم بنیان و آغاز بحث دعوت می کنیم در این رویداد شرکت کنند و خلاقانه ارائه کنند. و نوآورانه برنامه ریزی برای توسعه بازی های شهروندی و کمک به ایجاد شفا و نشاط در جامعه.

به گزارش تی تی آنلاین، اوجاقی تنش این رویداد را گامی دیگر در راستای پاسخگویی به نیازهای ورزشی شهروندان خواند و خاطرنشان کرد: هشتمین رویداد فناورانه شهرداری تهران با نام InnoSport با همکاری دبیرخانه «تهران هوشمند» در سه محور «استفاده ابزارهای نوین تقویت و «مدیریت فعالیت‌های بدنی شهروندان»، «استفاده از ابزارهای نوین برای معرفی، اطلاع‌رسانی و ارزیابی اماکن و مراکز ورزشی» و «نظارت و کنترل تأسیسات و نگهداری مجموعه‌های ورزشی» برگزار می‌شود.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: گسترش ورزش شهروندان و ارائه بهترین خدمات به شهروندان تهرانی از اهداف این سازمان است و برای دستیابی به آن ارزیابی و شناسایی چالش های موجود یک ضرورت است که می تواند نقشه راه آینده را ترسیم کنید خوب

وی ادامه داد: در این راستا بیشترین مشکلات و چالش ها در حوزه ورزش همگانی و همچنین مجموعه های ورزشی توسط سازمان شناسایی می شود. از سوی دیگر لزوم تحقق منویات رهبری زمینه را برای برگزاری این رویداد و دعوت از انجمن ها و بنگاه های علمی فراهم کرد.

اوجاقی به ذکر دو رویداد مشابه در سال های گذشته اشاره کرد و افزود: در سال های گذشته دو رویداد فناورانه در حوزه ورزش همگانی با نام های «اسپورتک شو» و «اسپورتک» برگزار شد.

وی ادامه می دهد: اپلیکیشن «اینوگیم» که کمک شایانی به تحریک و ترغیب اقشار مختلف به ورزش در روزهای سخت تاج داشت، حاصل به دست آوردن چنین اتفاقی است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید کرد: استارت آپ هایی که با تمام توان در این عرصه فعالیت می کنند تا به اهداف ورزش در راستای برنامه های شهرداری ها و اجرای تدابیر مدیریت شهری برسند. .

اوجاقی با اشاره به حضور مجازی در این رویداد، حضور گفتمان ها و جوامع دانش بنیان را آزاد دانست و افزود: علاقه مندان می توانند برای ارائه پیشنهاد به آدرس BAHAM.TEHRAN.IR مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری سازمان ورزش شهرداری تهران، این رویداد از 5 شهریور و 12 شهریور آغاز می شود و وبینار مقدماتی و پرسش و پاسخ از طریق ایمیل مذکور برگزار می شود. همچنین مهلت ارسال آثار تا 28 مهرماه پیش بینی شده است و نتایج ارزیابی ها 5 مهرماه همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی اعلام و برگزیدگان برای دریافت جوایز ارزنده معرفی خواهند شد. .

پیام پایانی

دکمه بازگشت به بالا