بین الملل

حمله توپخانه‌ای حزب‌الله به شهرک صهیونیست‌نشین «یفتاح»

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنلاین تی تی آنلاین، جنبش مقاومت اسلامی لبنان بامداد چهارشنبه از حمله توپخانه‌ای به شهرک صهیونیست‌نشین «یفتاح» در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

حزب‌الله طی بیانیه‌ای گفت: «در پاسخ به حمله دشمن اسرائیلی به غیرنظامیان و شهادت شهروند لبنانی حسین علی برکات، مجاهدین مقاومت اسلامی در ساعت ۲۱:۴۵ سه شنبه، شهرک یفتاح را با گلوله‌های توپخانه بمباران کردند».

به نوشته وبگاه «المیادین»، در این بیانیه تاکید شده است: «دستیابی به تلفات [صهیونیست‌ها] در این حمله تایید شده است. مقاومت اسلامی لبنان مجدداً تأکید می‌کند که به هیچوجه آسیب رساندن [اشغالگران] به غیرنظامیان را تحمل نخواهد کرد».

دقایقی بعد رسانه‌های صهیونیستی نیز گزارش دادند که ارتش این رژیم مجروح شدن دو نظامی خود بر اثر شلیک موشک کورنت از جنوب لبنان را تایید کرده است.

مقاومت اسلامی لبنان از زمان آغاز عملیات «طوفان الاقصی» در اراضی اشغالی فلسطین در تاریخ پانزدهم آنلاین ماه، در حمایت از مردم غزه و نیروهای مقاومت فلسطین عملیات‌های مختلفی را علیه مواضع ارتش صهیونیستی انجام داده است.

پیش از این، «الکساندر بن‌زِوی» سفیر رژیم صهیونیستی در مسکو روز سه‌شنبه ادعا کرد با وجود اینکه این رژیم نمی‌خواهد به لبنان حمله کند اما برای دفاع از خود مجبور است که عملیات‌های نظامی انجام دهد. (جزئیات بیشتر)

 

 

پایان پیام/




این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا