بین الملل

حمله جنایتکارانه نظامیان و شهرک‌نشینان صهیونیست به روستای برقه

نظامیان رژیم صهیونیستی ساعتی پیش به روستای برقع در شمال غربی نبلی حمله کردند.

به گزارش تی تی آنلاین، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، منابع محلی از تیراندازی صهیونیست ها پس از درگیری میان فلسطینی ها در این روستا خبر دادند.

در همین حال، منابع پزشکی می گویند که بیش از 10 فلسطینی از میان نظامیان و شهرک نشینان صهیونیست برخاسته اند. بیش از 60 نفر نیز بر اثر گاز اشک آور غرق شدند.

درگیری در این روستا ادامه دارد.

شهرک نشینان اشغالی اسرائیل شامگاه شنبه از روستای برقه به سمت شهرک صهیونیست نشین اطراف حرکت کردند.

این حومه از سال 2005 منسوخ شده است و ساکنان و مردم شهر خواستار بازسازی و احیای شهر یهودی هستند.

پیش از این جهاد صلاح، رئیس شورای روستای برقع، به شدت هشدار داده بود که این توطئه دستگیر می شود و رژیم صهیونیستی را برای عواقب آن مقصر می داند.

ارتش اسرائیل در این استان اقدامات سختی را برای پذیرایی از استعمارگران انجام داد و در این خصوص نیروهای زیادی در داخل و اطراف روستا توضیح داد.

حماس: مقاومت آماده پاسخ به تهاجم نظامی و مخالفت شهرک نشینان است

یکی از رهبران جنبش مقاومت حماس تایید کرده است که آمادگی کامل برای پاسخگویی به تمامی حملات و جنایات نظامی اسرائیلی ها و فلسطینی ها در کرانه باختری را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فلسطین، ابوحسین کوئیک با بیان اینکه مردم فلسطین هرگز در برابر جنایات علیه مردم صهیونیست سکوت نخواهند کرد، گفت:

ابو کوئیک تاکید کرد که شهرک‌های اسرائیل باید با حمایت مستقیم رژیم صهیونیستی برای کشتار و کشتار زنان و کودکان بی‌گناه فلسطینی و پایان دادن به همه این جنایات و حل و فصل اختلافات با مردم فلسطین تصرف شود. برای تغییرات

وی خواستار حمایت مردمی برای کمک به ساکنان فلسطین در دفاع از شهرها و روستاهای خود در کرانه باختری در برابر شهرک نشینان صهیونیست شد.

حماس همچنین از رهبر جامعه جهانی خواسته است تا جنایات و تهاجمات دشمن صهیونیستی علیه فلسطینیان را متوقف کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا