بین الملل

حمله پهپادی به پایگاه آمریکایی «حریر» در شمال عراق

گروه‌های مقاومت عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که در ادامه مقابله با نیروهای اشغالگر در این کشور و منطقه و نیز در پاسخ به قتل عام فلسطینی‌های غزه توسط رژیم صهیونیستی، پایگاه اشغالی «حریر» را در اربیل واقع در شمال عراق با پهپاد هدف قرار داده‌ است.

پس از حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه که سه ماه از آن می‌گذرد، محور مقاومت عراق در حمایت از مقاومت فلسطین و مردم نوار غزه، پایگاه‌های آمریکا را در سوریه و عراق بی‌وقفه مورد حمله قرار می‌دهد.

اخیرا یک مسئول آمریکایی به روزنامه واشنگتن پست گفت: نیروهای ائتلاف بین‌المللی از ۱۷ اکتبر ۲۰۲۳ در معرض ۱۱۸ حمله در خاورمیانه قرار گرفته‌اند.

گروه‌های مقاومت اسلامی عراق همچنین اعلام کردند پایگاه اشغالی آمریکا «هیمو» در غرب فرودگاه القامشلی سوریه را با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

منابع ویژه گفتند پایگاه هیمو پایگاه جاسوسی آمریکا است و برای نخستین بار از آغاز جنگ علیه غزه هدف حمله مقاومت اسلامی عراق قرار گرفته است.

310310

نشر بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای آموزشی و تحصیلی جهانی. با توانایی درک عمیق از چالش‌ها و موفقیت‌های آموزش و تحصیل در جهان، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره رویدادهای آموزشی، تحولات در آموزش و تاثیرات آن‌ها بر جوامع ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی منحصر به فرد، به شما دیدی جامع از تحولات آموزشی و تحصیلی جهانی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا