اجتماع و خانواده

خانواده شهدای شاهچراغ تحت پوشش بنیاد شهید قرار می گیرند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، عبدالرضا عباسپور درباره پرداخت هزینه های درمانی ایثارگران به مراکز درمانی گفت: پرداخت بیمه ها به بیمارستان ها، مراکز درمانی و ایثارگران چند ماه است که با تاخیر مواجه شده است اما با اقدامات و اقدامات زیر و خوب انجام شده است. . با پافشاری در راس بنیاد شهید و کسب و کار ایثارگران که بارها این موضوع را در دولت مطرح کرده اند، بخش زیادی از بدهی های این شرکت بیمه تهیه و پرداخت شده است و بعدا بیمه نیز پرداخت خواهد کرد. . صندلی پزشکی

نشان می دهد: در جلسات مشترک قاضی زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه، بر اهمیت برخورد با ایثارگران تاکید شد و در نهایت بودجه ای برای این سوال پیش بینی شد؛ و طی هفته گذشته بخش قابل توجهی از بدهی بیمه توسط سازمان پرداخت شد. برنامه و صندوق تقسیم شده و باید به بیمه پرداخت شود تا ظرف یک هفته آینده اسناد مالی مرکز درمانی در پایان پرداخت شود. اردیبهشت و مواد مخدر در پایان خرداد.

رئیس بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به تاخیر در پرداخت مدارک پزشکی هزینه های جانبازان گفت: مدارک پزشکی پذیرفته شده ایثارگران باید از پایان خرداد ماه پرداخت شود که امیدواریم پرداخت شود. رضایت جامعه جانبازان را در پی خواهد داشت.»

وی در خصوص وضعیت بیمه آسیب دیدگان حوادث تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ (ع) نیز اظهار داشت: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای هر موردی که در منطقه و موردی رخ دهد اقدامات لازم را انجام داده است. تا شهدای سیراکیوز در مدت کوتاهی به خاک سپرده شوند و خانواده های این عزیزان از مزایا و مزایایی که سایر خانواده های شهدا برخوردار هستند، بهره مند شوند.

عباسپور افزود: مجروحان حادثه تروریستی حرم حضرت شاهچراغ(ع) نیز پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی تحت عنوان جانباز تحت پوشش قرار می گیرند که شامل 13 شهید و 17 جانباز است.

دکمه بازگشت به بالا