اجتماع و خانواده

خدمات تاکسیرانی به شرکت کنندگان در مراسم «سلام فرمانده» در مسجد مقدس جمکران

تی تی آنلاین/ قم مدیرعامل سازمان تاکسیرانی قم از فرصت حضور در ناوگان بزرگ تاکسیرانی با استفاده از «سلام دوک بزرگ» در مسجدالحرام برای خدمات رسانی به جمکران خبر داد.

علی نیک مدیر عامل سازمان تاکسیرانی قم در سخنانی درباره مراسم بزرگ پیشواز فرمانده در مسجد مقدس جمکران گفت: ایاب و ذهاب شهروندان را فراهم می کند.

وی ادامه می دهد: بر اساس پروژه از هسته مرکزی شهر تا ورودی مسجد مقدس شماره دو جمکران، تقاطع عمار یاسر، میدان شهید مطهری، میدان جانبازان، بازار 4 و بلوار بهار خدمات ارائه می شود. “

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قم افزود: همچنین در این روز به 300 دستگاه تاکسی سمند و پژو و 50 دستگاه وانت از مسیر بلوار پیامبر اعظم (ص) تا ورودی مسجد جامع دوم خیابان جمکران خدمات رسانی می شود.

نیک اظهار داشت: شبکه های تاکسی بی سیم 133، 1829، 1833 و بالغ بر 2000 تاکسی بی سیم بانوان آماده خدمت رسانی به شهروندان خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه مسیر جمکران از تقاطع عمار یاسر تا ورودی دو مسجد مقدس جمکران پنج مایل است، خاطرنشان کرد: عزیزان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند با شماره تلفن 36628800 برای بازدید از سازمان تماس بگیرند. یا با شماره 137 تماس بگیرید.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا