عمومی

خدمات چشم‌گیر سپاه لرستان در مقابله با ویروس کرونا – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

سرهنگ مصطفی امیری گفت گفتن آنلاین ویر گفت: درباره اقدامات سپاه حضرت ابوالفضل (ع) برای مبارزه با مرد تاجدار در لرستان.

مسئولیت های ویژه سپاه لرستان در برابر ویروس

وی با بیان اینکه این برنامه ها در این زمینه ارزشمند است ، افزود: تمام بیمارستان های سپاه استان تحت مسئولیت ارائه خدمات کرونری به بیماران هستند.

معاون بهداشت ، سپاه امداد و درمان سپاه لرستا حضرت ابوالفضل ، با نشان دادن ساخت بخشهای سیار و بیمارستانها در قله تاج ، با بیان اینکه این اقدامات از اقدامات دیگری تشکیل شده است ، گفت: سپاه به یک منبع منحصر به فرد تبدیل شده است. خدمات در این استان در کشورهای مختلف.

سرهنگ امیری در پاسخ به نامه ای که جامعه پزشکی از جامعه پزشکی BAJJ و معاونت بهداشت سپاه به مراکز درمانی ارسال کرده است ، اظهار داشت:) آنها یک مرد تاجدار را در استان قرار دادند.

در این راستا ، تحقیقات مفصل در مورد دفاتر سفارت سپاه و تصمیمات مهم اتخاذ می شود.

اعزام پزشکان و پرستاران سپاه به مراکز درمانی

معاون کميسيون سپاه بهداشت ، امداد و درمان حضرت ابوالفضل () لرستان با اشاره به نقش م ofثر مجمع در گزارش دهی مبارزه با ویروس کرونا در استان ، اظهار داشت: در زمینه درمان و در زمینه “شهید سلیمانی” پیشنهاد شده ، اقدامات پرهزینه ای در محدوده خاصی از تیم های رهگیری خانه انجام شده است. مراقبت. تیم ها را پشتیبانی کنید و به دنبال تیم های مراقبتی باشید که دریافت کرده اید.

سرهنگ امیری با تأکید بر اینکه اقدامات خوبی در زمینه آموزش و اطلاع رسانی انجام شده است ، افزود: بسیج با استفاده از ظرفیت 10 درمانگاه سپاه در شهرهای مختلف ، شرکت های جامعه پزشکی را به بیمارستان های استان اعزام می کند و پزشکان و پرستاران را به مراکز درمانی اعزام می کند. با ظرفیت 100 نفر ، در قالب طرح “شهید سلیمانوس” و …

وی با اشاره به خانه ای که مجهز به بیماران مبتلا به کرونا بوده است ، گفت: اکنون آمادگی داریم هر بار که دانشگاه علوم پزشکی گزارش می دهد این خانه نقاهت را در کوتاه ترین زمان باز کنیم.

معاون بهداشت ، امداد و درمان سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به پنجمین پیک تاج در استان گفت: در این شرایط با دستور فرمانده سپاه ، 20 اتاق بیمارستان توسط سپاه تهیه شده است. بیمارستان شهدای عشایر با وسایل لازم.

تزریق بیش از 87000 واکسن به مراکز سپاه

سرهنگ امیری در مورد ایجاد مرکز واکسیناسیون در منطقه کلاس پنجم “شهید سلیمانی” در استان توسط سرهنگ امیری گفت: “ما در کشور مرکزی ایجاد کرده ایم و دو هزار نفر می توانند واکسینه شوند. هر روز در صورت وجود یک واکسن است. “

وی اظهار می کند: تاکنون بیش از 87 هزار واکسن به مراکز سپاه و 532 مرکز کرونا تزریق شده است ، پشتیبانی و مراقبت توسط پزشکان و پرستاران ما انجام می شود.

معاون کمیسیون بهداشت ، درمان و درمان سپاه حضرت ابوالفضل () لرستان گفت: پزشکان و پرستاران به درب منزل مراجعه کرده و به بیمارانی که نمی توانند به مرکز درمانی مراجعه کنند خدمات لازم را ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا