اجتماع و خانواده

خروج منابع بانک های استان از گلستان پذیرفتنی نیست/ اجرای برنامه جامع استحکام‌بخشی مدارس گلستان

تی تی آنلاین/ گلستان رئیس جمهور گلستانوس با اشاره به مشکلات فراوان فرهنگی و اجتماعی در استان به شدت نیازمند منابع مالی است، گفت: متاسفانه برخی از بانک های مستعد گلستان در حال خروج از استان هستند.

علی محمد زنگنه در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش استان در سال جاری، با تاکید بر ضرورت ایمن سازی و آغاز اقدامات برای آگاهی بخشی در مدارس، گفت: اجرای نماد هشدار برای آموزش، حفاظت، مداخلات مدرسه، تشخیص. یکی از آنها کار و درمان و فعالیت اجتماعی عالی و مؤثر است.

وی با صراحت اجرای طرح نماد استانداری در استان گلستان افزود: باید چالش های اجرای طرح نماد در گلستانیه را برطرف کنیم و ائتلاف مهمی در منطقه برای اجرای این امر تشکیل شده است. پروژه.

رئیس جمهور گلستانوس در ایجاد دوره های انجام شده باید با آموزش وظایف خود را انجام دهد: مددکاری اجتماعی موثر.

استاندار گلستانی با تایید اینکه به دلیل اهمیت آموزش، بخش قابل توجهی از آموزش بالقوه برای نسل های آینده باید به نسل های آینده اختصاص یابد، خاطرنشان کرد: در کشورهای توسعه یافته بخش قابل توجهی از درآمد ناخالص ملی به نظام آموزشی اختصاص دارد.

زنگنه خاطرنشان کرد: در کشورهای پیشرفته سرمایه گذاری در مهدکودک ها، مدارس و دبستان ها برای پرورش نیروهای ماهر و واجد شرایط آغاز شده است.

وی با ابراز تاسف از اینکه سرانه 20 برابری یک کشور 20 برابر یک دانش آموز است، افزود: تمرکز امروز بر خدمات آموزشی در حوزه آموزش به دانش آموزان است و البته سایر نهادها نیز باید با آنها همکاری کنند.

رئیس‌جمهور گلستانوس با اشاره به اینکه به دلیل عدم شکل‌گیری تفکر انتزاعی در بین کودکان باید چارچوب‌هایی در اختیار کودکان قرار گیرد، افزود: ساخت مدارسی که فرصت‌هایی را برای بانک‌ها فراهم می‌کند وظیفه مهمی است. نیاز به کمک در این شرایط و بهبود وضعیت.

زنگنه با بیان اینکه به هیچ وجه پذیرفته نمی شود که بخش قابل توجهی از منابع بانک ها در گلستانیا در خارج از استان هزینه شود، تصریح کرد: در مواردی که بچه ها در استان زندگی می کنند برای تشویق مدارس منتظر این فرصت ها هستیم. .

اعلام اجرای برنامه جهادی در سال 1404 در حالی به پایان رسید که تمامی مدارس استان باید تقویت می شد و گفت: یکی دیگر از کارهایی که می توان در مدارس انجام داد استفاده خانواده ها از مدارس NCAA در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات مدارس است. به شاد ماندن خانواده کمک می کند.

استاندار گلستانوس با مشاهده اینکه در تلاش هستیم تا دو سال آینده تمامی استان های استان خود را به حداقل یک کتابخانه سیار خودرو مجهز کنیم، خاطرنشان کرد: برای رسیدن به این هدف، ظرفیت های استانی و ملی خود را گسترش خواهیم داد. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا