اجتماع و خانواده

خرید اتوبوس‌های جدید پایتخت با پول اوراق مشارکت

مدیرعامل شرکت تهران از خرید مسابقه فوتبال جدید با تزریق پول به اوراق این شرکت از بانک رفاه خبر داد.

محمود ترفس تی تی آنلاین در گفتگو ؛ وی در مورد چگونگی هزینه 500 میلیارد تومانی برای اوراق مشارکت اظهار داشت: سال گذشته شورای شهر تهران مطابق با 1500 میلیارد تومان و تقسیم اوراق خدمات برای توسعه اتوبوس ها و مترو با توجه به 1000 میلیارد تومان مترو و 500 میلیارد تومان موافقت كرد. توسعه دهنده اتوبوس. هزینه ها

tarfas با تأکید بر اینکه اکنون همه هزینه های خرید و توسعه ناوگان اتوبوسرانی صرف شده است ، گفت: “قرارداد خرید 250 دستگاه اتوبوس و مینی بوس با ایران خودرو دیزل منعقد کرد ، همانطور که 130 مینی بوس و 120 کارمند سفارش دادیم.” به خصوص که پول از یک قرارداد به طور طبیعی اتحادیه اساسنامه بدست آمده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ، اظهارات قبلی مبنی بر اینکه آنها در تلاشند قراردادی برای خرید اتوبوس با یک شرکت دیگر منعقد کنند ، و اگر این موفقیت مهم در کسب و کار برای اوراق قرضه و پول خرج شده برای خرید کارکنان این شرکت است ، ادامه داد: مناسب است.

توسعه دهنده باید هم از محل تقسیم بودجه شهرداری و هم از اوراق قرضه خریداری کند ، با افزودن یکی از قیمت های هویج به ازای هر کدام به طور متوسط ​​حدود 4 میلیارد تومان ، آنها باید ببینند که چند اتوبوس قادر به خرید این رقم نیستند. توسعه دهنده کم برای خرید یک اتصال جدید بین تهران صرف شده است.

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا