حوادث

خطر قهرمان‌سازی از قربانیان خشونت

واکنش برخی از افراد مشهور مبنی بر تردید در مورد پسری که از تیم فوتبال حمایت می کند و من آن را رد کردم ، زنگ خطر و خطر دیگری را به وجود آورد “ممکن است کودک قربانی خشونت” و تخریب دوران کودکی و آینده او.

به گزارش تی تی آنلاین ، با ونوس ، که طرفدار فضای مجازی است ، یک کودک باید ذهن آن باشد. تیم های فوتبال کشور را می بینم: آنها می جنگند ، ما مزارع بزرگ ، باد و چالش دریایی نداریم و تکرار شایعات تیم شکست خورد ، حتی به هزینه سو mis استفاده از بدن. تا کنون ، این در مکان شنوایی است ، هنگامی که در مواجهه با کودک آزاری کامل منفجر شده با یک روبرو می شود ، مجازات قوانین نهاد خود را ، به منظور مرتکب ، یا ، با این حال ، واکنش به سو abuse استفاده از معروف به مردم در مورد این در کودک ، و فرستاده دور اما من وحشت دیگری از لب ، و چه زمانی ، و قدرت ، برای انجام آنچه که ارائه خشونت است ، و کودک ، قربانی از کودکی “و نابودی آنها ، آینده است.

متأسفانه ، به دلایلی که در این قتل بیرحمانه ذکر شده است ، ممکن است یک بازیکن فوتبال و یک کاربر کمتر شناخته شده از فضای مجازی باشد ، این تصویر را فاش کرده و کودک را بدون ماسک صورت به طور شرم آور از یک شخص بدرفتاری کرده است. و این با مهمانی این کودک برای خودش بود که تیم مورد علاقه طرفداران فوتبال است ، مسئله واقعی کودک آزاری و برخلاف حقوق اساسی هرگز نباید نادیده گرفته شود. در مقایسه با آن بی توجهی شده است ، که بسیاری از کاربران ، به جای پرداختن به سو abuse استفاده از بیرون آمدن از پسر ، مرد ، تبدیل به ستایش خود ، و او را به سکوت ، و فقط تمسخر آنها را ترک کرد.

اما س isال این است که ، چه هدف برای تأثیر پیشگیرانه بر قربانی آزار و اذیت و آزار و اذیت و یا صرفاً به دلیل دیدن آن است؟ دیر یا زود کودک را پیدا کنید و از او مراقبت کنید ، اگر به جای آسیب رساندن به هدف ، گام بزرگی است ، اما پوشش رسانه ای تصاویر و فیلم ها نمی تواند بازدید از برخی موارد باشد. کسانی هستند که برای جلب نظر بیشتر بینندگان و متحدانشان کلیک می کنند یا نه ، به طور مستقیم بسیاری از مراحل جدید را نیز از پسری برداشته اند که فکر می کند در غیر این صورت ممکن است نتیجه این عمل باشد ، فرض کنید دوست دارید غذاهای جعلی بخورید قادر به دیدن آن هستید؟

به جای گرفتن عکس یادگاری با کودک ، زیرا بهتر است اقدامات جدی انجام شود ، و مانند یک مرد دیگر مانند او باشید ، که ذهن آنها را با برنامه هایی برای پرداخت آن پر می کند ، و خود را رنج می دهد تا جایی باشد که فرزند کودک باشد. قهرمان ، ابرمرد و پسر قابل تکرار نیستند ، زیرا اینگونه است.

مهدی بابا – تی تی آنلاین

پیام آخر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا